Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon mocorog a baba már...

Nagyon mocorog a baba már reggeltől és rugdos annyira h már fáj. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 11. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Hany hetes vagy? Én 35+1. Az elmúlt 2-3 napban nekem csendes volt de estére mindig fájdalmasan beindult.Ma pedig egész nap hullámzás van és erősen kinyomja magat.Nekem is van,hogy kellemetlen de én örülök neki,hogy érzem 😊

Úgy gondolod,hogy ez bajt jelent?

2018. ápr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

28 hetes.

Igen

2018. ápr. 11. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Valahol azt olvastam,hogy a sok mozgás a jólét jele. Én nem hiszem,hogy baj lenne.

Szoktak olyat mondani,hogy ha kapàlózàsnak vagy vergődèsnek érzed akkor azt jelezd az orvosoknak. De àlltalàban a problémát az okozza,ha lelassul vagy nem mozog a baba.

Nekem is ma egész nap mozog és nem is értem mikor alszik.Én örülök ennek.De ha téged megnyugtat hívd fel az orvosok

1es voltam

2018. ápr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen napok. Nem mindig lehet megtalálni az okot. Front, étrend (cukor es koffein hathat így), meg ki tudja mi.. 2 gyerekem van, az egyiknél sokszor volt így, hogy egész nap pörgött. Semmi baj nem volt. Kicsit örökmozgó lett mondjuk :D
2018. ápr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!