Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy terhes vagyok?

Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Védekezünk hormonális fogamzásgátlóval lassan egy éve, és eddig nem volt probléma. A mensim rendszeresen megjön napra pontosan, de most furán érzem magam. Gyomorégésem van, hamar kifáradok, fáj a hasam és a hátam is. 5 nap múlva kéne megjönnie, de erősen gondolkozok azon hogy lehet hogy nem fog 😅

Szerintetek?



2018. ápr. 12. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan mivel?

Ha tablettát szedtél és úgy szedted ahogy meg van írva akkor nem valószínű ,hogy terhes vagy.

2018. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Várd ki a végét! ne izgulj olyanért ami még meg sem történt. Bármitől produkálhat ilyen tüneteket a szervezeted, az idegesség és az, hogy beképzeled magadnak , azzal csak ártasz. Lehetségesnek tartom, hogy valami rosszat ettél, esetleg a mestruációd mellék tünetei is lehetnek!!
2018. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg fog jönni ha védekeztél, ezer más bajod lehet, nemcsak terhesség.
2018. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1 azert mert helyi hormonalis fogamzasgatlot hazanalok, nem pedig tablettat. Es gyogyszert kellett szednem az utobbi idoben es nem tudom az mennyiben befolyasolta a hatasossagat.


#2 az a baj h mar masodik hete van ez es az eleg fura

2018. ápr. 12. 17:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez gyogyszerallergiától is. Próbálj szerezni egy idopontot nődokinal, lehet nincsen semmi problema, de szamodra is megnyugtatas lenne!:) #2 voltam!
2018. ápr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gyógyszert szedtél? Antibiotikumot?
2018. ápr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gombaolo szert es kupot, feminella hyalsoftot vagy mit ami nem biztos hogy jol egyezik a nuva ringgel. De feszulnek a melleim es furan nez ki a hasam
2018. ápr. 12. 21:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a helyi fogamzásgátló nem épp egy biztonságos módja a védekezésnek. Szerintem nagyon simán lehetsz mellette terhes is akar, de lehetnek pms tünetek is amiket leírtál. Igazából ha terhes vagy és ha korábban fogant akkor mar akar mutathat is valamit a teszt. Én nem védekeztek és a második babát most 6nalpal korábban mar mutatta a teszt de ez a ritkább! Szóval ha szerinted lehetséges a terhesség és mivel hormonális a Niva ring is én csinálnék tesztet m ha terhes vagy, akkor nem egészséges a hormonális fogamzásgátlás, szerintem. Ha meg pozi irány a doki menzesz utáni 7ik hét környéken.
2018. ápr. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!