Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikrekkel (kétpetéjü) vagyok...

Ikrekkel (kétpetéjü) vagyok 20hetes terhes de csak az egyik babámat érzem mozogni a bal felemen, a jobb felén szinte alig érzek valamit van hogy semmit hosszu ideig. Bajt jelenthet?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 7. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ha az orvosok mindent rendben találtak, ne stresszeld magad, főleg ne egy ilyen oldalon, ahol sok butaságot is írnak. Az ikerterhesség mindig veszélyeztetett terhességnek számít, a szervezetedet is jobban megviseli, pihenj sokat és igyekezz nem idegeskedni feleslegesen. Ha téged megnyugtat, menj el egy soronkívüli uh-ra, vagy vegyél magzati szívhangfigyelőt, én midig azzal hallgattam a babám szívhangját, ha nem éreztem mozogni, nekem pont elég volt, hogy ne stresszeljek.
2018. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak másképp helyezkednek el pl. ha az egyik inkább kifelé rúg, a másik meg befelé/gerinc felé vagy a méhlepény felé, akkor az utóbbit kevésbé érzed. Amikor még egyáltalán nem érezted őket, már akkor is mozogtak és gondolom, még nem olyan régen érzed. Ha megnyugtat - és nem ellenkezőleg, mert biztos nehéz lesz megtalálni őket - vegyél vagy kölcsönözz egy szívhanghallgatót.
2018. ápr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedden voltam uh minden rendben volt. Biztos másképp helyezkednek,remélem.
2018. ápr. 7. 13:50
 4/4 anonim ***** válasza:

21 hetes vagyok ikrekkel, es enis csak az egyik babamat erzem mocorogni sokszor:) de vizsgalatok alapjan minden rendben veluk hala istennek!:) szoval ne aggodj. En neha bekereckedek az anyosomhoz soronkivuli uh-ra ,ha nagyon nyugtalan vagyok mar de felesleges aggodnod szerintem ha az orvosod nem szol,hogy baj van

Jo babavarast!:)

2018. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!