Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Derékfajas, has kemenyedes,...

Derékfajas, has kemenyedes, gyakori szeklet: jelezhetik a szülést?

Figyelt kérdés

Bele-belenyilall a derekamba, főleg ha csinálok valamit, illetve menzesz szeru érzés is elfog. Egy nap háromszor is megyek nagy WC-re..

Meg csak a 35.hetet töltöm, ez jelezhet valamit vagy teljesen normális dolgok és nincs köze a szules kozeledtehez?

Kinek hogy indult be a szules, tudtátok hogy “ez az”?


2018. ápr. 12. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez mèg nem az.

Tudni fogod 1000%. Èn is ezt kèrdezgettem mindig, hogy tudni fogom? De honnan? Aztàn minden apròsàgra felkaptam a fejem, hogy hù ez most biztos azt jelenti.

Àllìtòlag vannak olyan szerencsèsek, akiknek a vajùdàs pici görcsökkel megy vègig, de a többsègnek szerintem ugyanaz a tapasztalata mint nekem, hogy nagyon nagyon nagyon erős görcsökkel jàr... Most az màr vàltozò, hogy a magzatvìz megy előbb el ès aztàn görcsök vagy fordìtva, vagy èpp egyidőben, de ezek lesznek azok a jelek amikor tudni fogod hogy itt az idő. A nyàkdugò is kijön, amit vagy èszreveszel vagy nem. Èn làttam mert àllandòan nèztem a wc-t mielőtt lehùztam :D Ja ès kèt napig előtte hasmenèsem volt, ez is sokaknàl ìgy szokott lenni. A haskemènyedès is lehet, de szerintem az nem mèrvadò mert az a terhessèg alatt is be tud kemènyedni amikor mèg odèbb van a szülès.

Èn szurkolok neked, hogy azèrt mèg csak maradjon bent a babàcska, gyarapodjon csak szèpen a megfelelő ideig :) Gratulàlok! :)

2018. ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!