Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nővérem rettenet féltékeny a...

Nővérem rettenet féltékeny a terhességemre! Hogy szereljem le?

Figyelt kérdés

Mikor teherbe estem azt kívánta hogy vetéljek el!

Lebszta a párom hogy teherbe estem mert ki nem állhatja őt!

Minden nap van valami "jókívánsága"

Kiraktam instára egy képet amin látható az állapotom!

Ezt ő mélységesen megveti!

Mindig is irigy volt rám a szemem ki tudta volna kaparni!

Most munkaügy miatt távol voltam páromtól 3 hétre és azzal "riogat"hogy tudjak róla a párom biztos keresett magának más nőt sőt talált is!


Nővéremékről röviden annyit hogy van egy párja aki helyett folyamatosan az exét nézegeti közösségi oldalakon követi stb.

Nagyon akarna már ő is gyereket és mivel a jelenlegi párja nem akar még ezért kénytelen tablettát szedni!


És ki van akadva hogy megelőztem!


2018. ápr. 13. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartanám vele a kapcsolatot. Felesleges ezen idegeskedned.
2018. ápr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos naponta kénytelen vagyok vele "összetalálkozni"..
2018. ápr. 13. 13:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell vele naponta találkozni ?
2018. ápr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy helyen dolgozunk
2018. ápr. 13. 13:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
de közösségi platformokon pl le tudod tiltani.
2018. ápr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Menj tappenzre
2018. ápr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A nővérednek vagy sürgősen pszichológusra van szüksége, mert lelkibeteg, vagy nálatok van valamiféle rettenetes kommunikáció hiány.

Felnőtt emberek vagytok, valaha már neki szegezted a kérdést szemtől szembe, hogy miért ennyire rosszindulatú? Mi a baja? Miért irigykedik?


Ha velem bárki így viselkedne minden ok nélkül, nagyon kiosztanám és nem nagyon lenne tovább lehetősége rá, hogy hozzám szóljon.


Érdemes mindig mind a két oldalt meghallgatni, azért arra kíváncsi lennék, hogy ugyanezt a dolgot hogy látja a testvéred... Lehet, ő meg teljesen mást mondana: van egy beképzelt húgom, azt hiszi, ő a világ közepe, amióta terhes, azóta meg elviselhetetlen, persze, hogy cseszegetem, halálra idegesít....

2018. ápr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Jó családi minta lesz a gyereknek.
2018. ápr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon reménytelen helyzetnek tűnik, a gond az, hogyha megszületik a gyerek, akkor már ő is részese lesz a hadakozásotoknak. A nővéred jó példája az olyan embereknek, akik miközben másokkal foglalkoznak, elfuserálják a saját életüket. Együtt élni valakivel, akivel tudjuk, hogy soha nem lesz gyerekünk, pedig szeretnénk... Viszont ahogy viselkedik veled, jobb is, hogy ilyennek nem lesz gyereke. Például ezt meg is mondhatod neki, hátha magába száll és például elképzeli magát 20-30 év múlva.
2018. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!