Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Inga! Akinek bevált jobbra...

Inga! Akinek bevált jobbra balra mozgott 3-szor! 3 lanyt vagy 3 fiut jelez?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 15. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hatosikrek lesznek, fele-fele arányban.
2018. ápr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1😁😂
2018. ápr. 15. 13:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsetek mar el ezt a sok butasagot. Inga, fogkrem, szodabikarbona...
2018. ápr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
75%
Én sem hiszek benne. Attól függetlenül bevált. Egy fiút mutatott és egy lányt. Van egy 5 éves fiam és 26 hetes terhes vagyok úgy néz ki kislány. Többet nem tervezünk.
2018. ápr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak véletlen egybeesés, ha ugyanaz lesz, mint amit az inga mutat. Én évekig néztem, mert azt hittem jaj majd biztos ez megmondja a tutit pff... legalabb 100x megcsinaltam, mindig fiut mutatott, èvekig hajtogattam h fiam lesz, biztos fiam lesz!!! KISLÀNYOM SZÜLETETT 😀😀😀
2018. ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En sem hittem ezekben,aztan a szodabikarbonas teszt fiut mutatott ,a kinai naptar is ,inga is,es fiu lett:)
2018. ápr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges ezzel foglalkoznod.


Van egy módszer, amivel meg tudsz erről győződni:


Fogj egy dobókockát, és dobj vele egy számot, de ne nézd meg, mit dobtál, hanem ingázd ki, hogy 1-től 3-ig dobtál-e, vagy 4-től 6-ig. Csak ezután nézd meg, mennyit dobtál, és jegyezd fel, eltaláltad-e a tartományt, vagy tévedtél.

Ezt ismételt meg legalább százszor.

- Ha nagyjából 50%-nál van a találati arány, akkor tudhatod, hogy az ingázás baromság. Ennyinek kell lennie az egyszerű tippelgetés találati hatékonysága.

- Ha kicsit eltér az 50%-tól, akkor igazából kevésszer tesztelted, kell még 1-2 száz mérés.

- Ha jelentősen eltér felfelé, akkor az egy meglepő és érdekes eredmény, aminek persze kizárólag számodra van jelentősége, de számodra legalább van. (Ha lefelé tér el jelentősen, akkor még a statisztikai valószínűségnél is rosszabb arányban találtad el. :D )

2018. ápr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az inga azt mutatja, amit látni akarsz.
2018. ápr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!