Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Extrém terhességi hányingerre...

Extrém terhességi hányingerre van valakinek bevált “ellenszer”?

Figyelt kérdés

Második babámat várom, az első teljesen probléma mentes terhesség volt, kb 5x hánytam. Most folyamatosan, még éjjel is hányingerem van, nem csak émelygés, nagyon durva hányinger! Semmi nem esik jól, a kaja gondolatától is totál kész a gyomrom! Mosogatni is csak öklendezve tudok. A másik dolog a fáradság! Államdóan aludnék, de a fiam mellett nem lehet!

Kinek milyen praktikák váltak be amit segítettek túlélni a mindennapokat?!?!

Egy elkeseredett 8 hetes anyuka



2018. márc. 22. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Hideg gyombertea!:) nekem ez valt be a legjobban a folytonos rosszulletemre,illetve a hideg tonic. De az csak addig amig ra nem untam az izere.
2018. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Szia! Nagyon sajnállak , én is ISZONYATOSAN!!!!!!!!!!! rosszul voltam. Teljesen semmi sem mulasztotta el sajnos. Éjjel -nappal rosszul voltam. Amitől néha kicsit jobb lett az a coca cola volt a sima. Ezen kívül semmilyen mások számára csodaszer nem segített . Nekem a 10.héttől lett fokozatosan jobb. Kitartást
2018. márc. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugynez volt nekem is, sirva keltem fekudtem.Nekem 16 hetig volt ez, utana csokkent heti 1 hanyasra,most a 32 hetre mult el teljesen.Ami jo a kitartas ,hogy egyszer veget er,mega hideg cola de a vegen mar az is kijott.Szoval nekem nem valt be semmi a vedono ajanlott gyogyszert de ettol is hanytam.Ezt sajnos ki kell birni igazabol a 12 hetig nagyon rossz utana azert valamivel jobb.
2018. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hideg kinley gyömbér én azon éltem. 😂
2018. márc. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mentolos rágó. Az segített annyit, hogy pl buszon ne legyek rosszul. De nekem nem múlt el, még a szülés reggelén is hánytam.
2018. márc. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Abíság ***** válasza:

Nem vagy egyedül, én is borzasztó rosszul voltam teljesen a 14. hétig. Ami bevállt az pár nap után már hányingert okozott. Simán szagoktól is mentem hányni. Egy valami volt, ami még most is jól esik az a jéghideg sima víz. Minden más kipróbált dolog hatástalan volt. Az előző terhességemnél a natúr mandula volt ami még enyhítette. Most az sem volt jó.

Kitartást és sok erőt kívánok neked!!

16hkm

2018. márc. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En ma vagyok 12+0, kb egy hete javul, de csak idoszakosan, van par ora amikor mar tudok letezni. Remelem visszater lassan minden a kerekvagasaba. En is kiprobaltam az atyauristent is amiket ajanlottak, semmit se ertek :( tuleles!
2018. márc. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tudom milyen érzés, az kórházat is megjártam kiszáradással... Semmi nem segített, mindent kipróbáltam! Egyedül az idő ami javított, a napi 20 hányás mára lecsökkent napi 1-2-re. Így már sokkal elviselhetőbb, bár nagyon remélem hogy még ez is meg fog szűnni és végre 100%-osan élvezhetem a terhességet. 8 kg körül fogytam eddig, szagoktol, hirtelen mozdulattól a mai napig hányok. Kitartást, lesz jobb. Nekem a 10. héttől határozottan javulni kezdett, szerintem nálad is fog lassacskán.


13hkm

2018. márc. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!

Bízom benne hogy hamar javul a helyzet mert így kínlódás minden nap!

2018. márc. 24. 07:02
 10/10 anonim válasza:

Én is ilyen cipőben járok! a 6.héttől kezdődött, voltam kiszáradással kórházban. volt 2hetem amikor "csak" reggelente hánytam, de a délutánjaim türhetőek voltak. Nagyon reménykedtem hogy ha betöltöm a 12.hetet jobb lesz.

Most a 13.hétben járok és egyre rosszabb, alig marad meg bennem valami. Lelkileg iszonyatosan kivagyok bukva, néha olyan gondolataim vannak, hogy gyenge vagyok ehez, hogy barcsak vissza csinálhatnám...

2019. máj. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!