Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csinlatam kettő ugyan olyan...

Csinlatam kettő ugyan olyan tesztet egyik pozitiv a masik negativ hogy van ez?

Figyelt kérdés
Tegnap délután csinaltam egy xepil 2dbs tesztet az egyik pozitiv volt amit tegnap délután csináltam amit ma reggel első vizeltből az negatív jart már igy valaki mi lett a vége???
2018. ápr. 16. 08:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Le tudod fotozni es fel tenni ide akkor tobbet tudnank mondani
2018. ápr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
41%
X-epilről csak rosszat olvastam, vegyél valami normálisat, pl Clearblue.
2018. ápr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
Semmi baj az xepil tesztekkel.Csak azt használom,sosem csapott be.
2018. ápr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%

X-epil sokszor álpozitív. Erről rengeteg komment és kérdés volt itt, sokakat átvert már. Aki sokat gyakorizik (én is, bevallom), sok pozinak kinéző x-epilt látott itt már felrakva amiről kiderült hogy nem volt az. Egyik kommentelő ezen felbuzdulva csapvíz alá tett egyet mintha pisi lenne, és feltette....halvany rózsaszín lett.

Vegyél masik fajtát!

2018. ápr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%
3-as: az én dédapám pedig napi 2 doboz mezítlábas cigit szívott, mégsem abba halt bele. Akkor kijelenthetjük ugye, hogy a cigi nem ártalmas az egészségre? A te érvelési hibád: anekdotikus érvelés. Attól, hogy te nem tapasztaltad, még sok a selejtes x-epil teszt.
2018. ápr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az x epil akkor volt csak pozi amikor terhes voltam! Emellett próbáltam predictort és facellt is. Egyik se volt hívás pedig jopar tesztet csinaltam. Aki átteszi ide oda és elaztatja azokon láttam h alpozi lenne. Amúgy meg ho fehéreket szerkesztenek itt sokan annyit h a. Végén oda képzelhető sejthető egy csík. A tesztek 99%os biztonsággal adjak meg h terhes az illető vagy sem. Fals negatív lehet de pozi nem. Max kémiai terhesség.
2018. ápr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
42%
Itt kettővel feljebb írták, hogy csapvíztől lett pozitív.
2018. ápr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hogy tudok képet fel rakni?
2018. ápr. 16. 15:52
 9/20 A kérdező kommentje:
Holnap veszek másikat digitálisat hát ha
2018. ápr. 16. 15:53
 10/20 anonim ***** válasza:
36%
6, VAN fals pozitív. Leginkább x-epilnél. Ha ennyire nem vagy kepben akkor ne jelents ki semmit ilyen biztonsággal légyszi.
2018. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!