Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorbeteg kismamak tudnatok...

Cukorbeteg kismamak tudnatok tippeket adni ti miket esztek 160 g-os dietanal? Ugyan en nem ettem meg miota dietazom de annyira kivanom a langost valaki evett mar es nem ment fel a cukra?

Figyelt kérdés
2017. jún. 4. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszer megeheted, az sem baj, ha felmegy. Nyugi, más direkt is kipróbálja, hogy pl. egy szelet csoki mennyire dobja meg. A kórházi dietetikus sem szólt rá semmit sem, ilyen 1-1 alkalmakkal belefér.
2017. jún. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt akkor kiprobalom!
2017. jún. 4. 17:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Amikor érintett voltam, azt mondták, hogy heti egy mérsékelt bűnözés belefér. Példaként egy túrórudit mondtak. Így hétvégenként bevertem egyet.


Mondjuk nálam volt némi vita azon, hogy a tej ugye jól fellövi a vércukrot, viszont kávét csak másfél deci tejjel tudok meginni. Abban maradtunk, hogy igyam meg reggel, a diéta szerint reggelizzek mellé, aztán menjek el éhgyomri vérvételre. A dietetikus meg figyelembe veszi, hogy ettem és meglátjuk az értéket. Mivel megfelelő érték jött vissza a laborból, maradhatott a tejeskávé.

2017. jún. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En a foetkezesekkel vagyok bajba sajnos valogatos vagyok es nehez osszeallitani az etrendet.A turorudit melyik etkezeskor etted uzsonna???
2017. jún. 4. 18:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Na, a túró rudi, ami ilyenkor abszolút felesleges! Egyél egy lángost, ha annyira kívánod (lehetőleg sajt és tejföl nélkül, vagy legalább keveset kérj belőlük), de túró rudit enni csak mert más is evett (mondjuk úgy, hogy azt kívánt lángos helyett), nem kell.
2017. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Foetkezes a legkonyebb osszeallitani

sok sok salata zoldseg sovany hus grillen teljesorlesu teszta kis mennyisegben, barnarizs ugyancsak kis mennyisegben, hejaban fott apro krumpli naturjoghurtal locsolva fuszerzve.

Langos feherliszt zsiros taperteke nulla

Ha bar bunoznel egyel meg egy jo nagy szelet gorogdinnyet igaz az is cukrot tartalmaz de legalabb gyumolcs.

2017. jún. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!Meg egy kerdesem lenne hogy 3in1 ben kavet ihatok ugy hogy 2 dl tej es csak a felet szorom bele?Vagy inkabb hagyam mert cukros a sima kavet nem szeretem.
2017. jún. 6. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!