Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terheseg kozbe...

F34rtS44 kérdése:

Szerintetek terheseg kozbe lehet menstrulani? Es utana is terhesegi tunetek vanak . Hallvany csik lett a teszten 3 mat is csinaltam ugyan ojan hallvany? Lehetek szerintetek terhes?

Figyelt kérdés
2017. szept. 26. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges,de az is lehet,hogy kémiai terhessèg volt.A teszt pozitív lesz,amíg a hcg ki nem ürül a szervezetedből.Kb.1 hét múlva ismételd meg a tesztet.
2017. szept. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
En lennek a vilagon a legboldogabb ha kicsi babam lenne :) de pontosabban mi aza a kemiai ?:(
2017. szept. 26. 21:00
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A kémiai az olyan hogy tulajdonképpen nincs terhesség, csak elkezdődött valami és ha nagyon korán csináltál tesztet akkor menzesz előtt mutathat halvány pozitívat, ezért kell megvárni, hogy kimaradjon a menstruáció és nem előtte tesztelni.

De ritkán olyan is van, hogy valaki terhesen "menstruál".

2017. szept. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De teszteltem en elotte is persze csak amikor meg jott azt hittem hogy nem volt jo igy a teszt mert meg nem hallotam akkor h menstrulani is lehet terheseg kozbe te utana jobban szurkalt valami a hasamba hanyingerem van meg eg a hasam is es a derekam 8s nagyon faj .nekem fura ez nagyon es hat egybol eszre veszi az ember ha valtozasvan
2017. szept. 26. 21:12
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

Családban volt olyan, aki hatodik hónapig menstruált. A tünetek miatt gyomor/bélprobléma gyanúsan került kórházba, ott derült ki, hogy ja semmi gond,"csak" baba.

Van ilyen, de baromi ritka.

Ha halvány és nem erősödik a teszt az idő múlásával, akkor valóban a kémiai terhesség esélyes. Én a helyedben elnéznék dokihoz, már csak a görcsök miatt is.

2017. szept. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De jol eset ez a biztatas koszonom .de mindenkeppen a heten orcoshoz fordulok egy ultrahangot meg probalok
2017. szept. 26. 21:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is pozitív a teszted, akkor nagyon gyorsan menj dokihoz, mert ez méhen kivüli is lehet, illetve ha méhen belüli akkor adhatnak neked hormont, ami segít megtartani a terhességed. Nem mindig jó jel az, ha valakinek terhesen is megjön.
2017. szept. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
Szia nekem akarlak lelombozni de sajnos nekem is ez volt pontosan igy.egy heten belul kiurult a hcg a szervezetembol.de ha tovabbra is pozitiv lesz a teszted keress fel orvost.
2017. szept. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ertem :( koszonom a valaszokat
2017. szept. 27. 07:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is ismerek olyan csajt aki a 6. hónapig menstruált. Ő azért ment orvoshoz mert "úristen mozog valami a hasamban" :-D
2017. szept. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!