Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen elkezdett mozogni...

16 hetesen elkezdett mozogni a picifiam, azóta eltelt két hónap és szinte nincs olyan óra hogy nem érezném, lehet hogy valami baja van, nem tetszik neki valami azért mozog annyit?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Most még rengeteg helye van, örülj neki hogy mocorog! Lassan eljön az idő mikor nem fogod mindennap érezni, nem lesz ilyen aktív mint most.

Nekem is rettentő mozgékony volt mindig, én arra fogtam hogy jól érzi magát, azért partizik.:D Dehát ezek csak találgatások, igazából soha nem fogjuk meg tudni miért mocorog annyit, azért mert nem jól érzi magát vagy mert boldogabb nem is lehetne! Mindenesetre én mindig úgy fogtam fel hogy jól érzi magát. Mostmár 37 hetesen pedig tudom hogy azért jelez mert nem jól fekszem vagy hangos helyen vagyok, ilyesmi.

16 hetesen még nem hallja a kinti zajokat tehát szerintem nagyon boldog a babád!:) Sok boldogságot Nektek!:)

2008. okt. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,nektek is boldog babavárást.
2008. okt. 29. 18:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyira irigyellek én most vagyok 16. hetes és még nem éreztem mocorogni, bár lehet, hogy éreztem csak nem tudtam, hogy az. Te mit éreztél?
2008. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia

nekem a terhességem alatt a nap 24órájából,22órát rugdalózott a kisfiam.

ezt ide kinn is folytatja, még álmában is jár keze-lába.

nincs vele semmi baj, örülj hogy érzed őt.

13hetes kisfiu anyukája

sok boldogságot

2008. okt. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia első babám 12 hetesen mozdult meg, egyfolytában mozgott, éjjel nappal, egyszer akkorát nyújtózott, hogy meg tudtam fogni a lábfejét, a vége felé akkorákat rúgott, hogy majdnem elestem az utcán, annyira kizökkentett az egyensúlyomból!

De ezeken csak jót nevettem.

Ami aggasztott, hogy a 2. babám meg szinte nem is mozgott, na akkor beparáztam, mert az első babánál nem ezt "szoktam" meg.De itt is rendben volt minden.

2008. okt. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!