Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy még csak ennyit...

Normális hogy még csak ennyit nőtt a hasam?

Figyelt kérdés
12 hét 5 naposan.Mérték.8 hetesen 69 volt köldöknél.Most pedig 73at mértek egy hete.14 hetes leszek vasárnap.
2018. ápr. 19. 09:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Alacsony vagyok és vékony is.47 kg.Egy dekat nem hiztam meg.
2018. ápr. 19. 09:10
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen normalis. Meg nagyon az elejen vagy es nem is igazan no meg ilyenkor a pocak, foleg ha tart meg a hasizom.

Elso gyereknel foleg keson latszodik, tobbediknel mar hamarabb, mert akkor mar egyszer (vagy tobbszor) volt pocak es lazabb az izomzat es a hasfal.


Nem is ertem miert merik neked, nekem soha nem mertek sehol egyik gyerekkel sem. En is vekony vagyok, kis pocakbol 4 kg-s gyereket szultem, semmi gond nem volt. Most 10 evvel kesobb, azaz idosebben, tobbedik babaval itt kinlodok 10 hetesen hogy oltozessel takarjam a hasam, mert mar a puffadas is meglatszik, annyira laza a hasfalam. (Nem akarom, hogy eszrevegyek, meg korai.) Pedig vekony vagyok ugyanugy, csak nem sportolok 2 eve es eltunyultam.

Inkabb orulj neki.

2018. ápr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
12 hetesen?! Nekem kb. a 20. hétig nem látszott semmi.
2018. ápr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%
A méhed a gyerekkel együtt kb. a 16. hétig a szeméremcsontod mögött van, ami mérhető, látható változás ez előtt van, azt mind a puffadás, alhasi vérbőség okozza. Sokaknak csak 20-25 hetesen kezd BÁRMI változás látszani.
2018. ápr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!