Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Előfordult veletek...

Kismamik! Előfordult veletek 15hetesen, hogy sok volt a fehér folyásotok?

Figyelt kérdés
A vizeletem tökéletes lett... Viszont már kezd aggasztani a folyás mennyisége, fehér és nem büzös.
2010. jún. 12. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem mar a legelejetol sok a folyasom, teljesen normalis es akar a szulesig kitarthat.

26 hkm

2010. jún. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.Zavart nagyon,sokszor tampont vagy betétet tettem.
2010. jún. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem már szinte a nemvárt napjától folyamatosan tart.

Tisztasági nálam nélkülözhetetlen.

Dokit erről kérdeztem,és közölte,hogy várandós nőknél ez szinte természetes.

Szóval ne aggódj,nem vagy beteg!

18 h km

2010. jún. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is az első naptól kezdve sok volt a folyásom,teljesen természetes,viszont kitartott a végéig.A szülés után elmúlt .
2010. jún. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, volt.Az elején elkezdődött, és végig tartott.Volt, amikor átváltott sárgásra.Azt mondta a doki, az csak egy pici baci.Nem írt rá semmit.Nem kellett vele foglalkoznom.
2010. jún. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia. nekem is elejetol fogva van, tisztasagi szinte nelkulozhetetlen, de a doki szerint teljesen normalis, addig amig nem viszket, es nem buzos vagy turos.

22hkm

2010. jún. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, most már megnyugodtam, azt hittem ,h velem van a baj, de akkor ez természetes. :)

Köszi mégegyszer!

2010. jún. 13. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!