Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire baj hogy 18 hetesen...

Mennyire baj hogy 18 hetesen még nem érzem a babát mozozogni?

Figyelt kérdés
Az orvosom azt mondja hogy a 20-22ig hétig normális.de én aggódom.a szívhangfigyelőn halljuk a szívdobogását.második baba
2018. ápr. 21. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Miert gondolod, hogy itt szakszerubb valaszt kapsz, mint amit az orvosod mondott?
2018. ápr. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gond, ha még nem érzed. Bízz az orvosodban, teljesen jól mondta, hogy 20-22 hétig még ez nem gáz.
2018. ápr. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Ha az orvos már megadta a vàlaszt miért agódsz? Szivhangja van nincs min aggódni !!!! Még van idő hogy még érezd !!! Egyébként màsodik babàt vàrod mégis megkérdezed?! Ezeket tudnod kellene! Szóval ne aggódj nem lesz baj
2018. ápr. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Anyu 20 hetesen érzett engem először.


Barátnőm 18 hetesen érezte először.


Másik barátnő 21 hetesen.


Én 16 hetesen.


Nyugiiiiiii :)

2018. ápr. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semennyire. De nem sokara varhato lesz :)

En 19-20hetesen ereztem kb eloszor bizonytalanul. Aztan 21 hetesen tutira , de akkor is ritkan es nem is minden nap!

2018. ápr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem baj


Én 19-en éreztem


Doki 21.re tippelte



Most 31 hetesen sem ficergi

Érzem de nincsenek bordaropogtatásai stb

2018. ápr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!