Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen elmehetek ultrahangra?

16 hetesen elmehetek ultrahangra?

Figyelt kérdés

Megszeretném tudni a nemét

Már nagyon izgatott vagyok.

De legközelebb csak 4 hosszú hét múlva lenne esedékes..

Elmehetek ha csak ezt szeretném megtudni.


2018. ápr. 19. 18:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
14 hetes vagyok
2018. ápr. 19. 18:48
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj magándokihoz, de a neme csak akkor lesz 100% ha már a kezedben fogod :)
2018. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
El, ha magánorvoshoz mész és kifizeted a kért összeget. Általában 20/30 de van ahol 40e. forintot kérnek érte.
2018. ápr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Magánba mehetsz.Nálunk az SZTK-ban is megcsinálják,ha kéri a beteg,de kifizettetik vele a vizsgálatot.De nem olyan indokkal,hogy tudni akarja a nemét.Inkább menj baba mozira.Ott nézegetik neked akár egy órát is,viszont szakrendelésen nem fognak ezzel foglalkozni.Nem erre találták ki.Én 18 hetes uh-n rákérdeztem,azt felelte a doki,nem látja.Nem keresgetik,ha egyértelműen nem mutatja meg magát.
2018. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Elmehetsz igen:) nálam megmondták a nemét 14hetesen 90%ra 8000ft volt magánorvosnál
2018. ápr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia


Elmehetsz, de nekem 16 hetesen sem tudták megmondani...

18-19 hetesen volt 90 % feletti tipp, de azt mondták varjunk a biztosra a következő vizsgálatig

. Rá 1 hónaptra mondták, hogy tuti lány..

Bnőmnek lanyt mondta 80% felett, majd a 25-2(. Héten egyértelműen laikusnak is egyértelmű lett, hogy fiú lesz..



Én várnék türelmesen...( ahogy tettem is)


De persze, a kerdésedre válaszolva, elmehetsz bármikor UH-ra ha fizetsz érte

2018. ápr. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Elmehetsz, én is voltam 15 hetesen ahol kaptunk egy nagyon erős tippet, de mindenki figyelmeztet, főleg aki úgy járt, hogy ne éljem bele magam. Ha a 18-20 hetes nagyobb vizsgálaton mutatja magát, akkor már biztosabb lesz. A védőnőm szerint, valamiért az elmúlt időben egyre több a tévedés. Szerintem ennek az az oka, hogy idő előtt találgatnakaz orvosok, amikor még bármi lehet, és van hogy bejön, de az esetek többségében megfordul a dolog. Szóval mindenképp érdemes várni, ha el akarsz menni ne a neme legyen az elsődleges, hanem inkább egy önmegnyugtató UH.


Jó egészséget! :-)

2018. ápr. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#3 te hol élsz ahol ennyi egy vizsgálat/uh?? Nálunk mindenhol 10ezer körül van...

Kérdező elmehetsz pl 4Dre is,mi is 16 hetesen voltunk először,dvd-t nem kértünk, cssk 3 képet. Alaposan megnézte minden rendben vele és a neme pedig 100%-osan látszott.

2018. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, azt kihagytam pedig irni akartam, hogy dvd nélkül ez a 4D 7000 ft volt.
2018. ápr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3# vagyok, Budapesten élek. Itt 20 alatt én nem úsztam meg magánorvosnál, de volt drágább is. Nem értem miért kellett ezért lepontozni, hisz a kérdezőnek szerintem normális választ adtam.
2018. ápr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!