Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért vagyok irigy a barátnőmr...

Miért vagyok irigy a barátnőmre, hogy olyan nemű babája születik, amilyet én szerettem volna?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 21. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
:O a gyermekedet akkor is szeretni fogod,amikor megszuletik, ha nem olyan nemu, mint amilyenre vagytal
2018. ápr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem! De akkor is az vagyok. Persze, titkolom.
2018. ápr. 21. 11:26
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Barátnőm fiút szeretett volna én inkább lányt. Neki lánya lett nekem úgy néz ki fiam lesz.

Ilyen az élet megtréfál, sajnos el kell fogadni, hogy ebben nem tudunk dönteni. Talán a második más nemű lesz.

Sajna tényleg nem tudsz mást tenni mint elfogadni!

2018. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

arra is irigy vagy, akinek betegnek születik a kívánt nemű gyermeke? Mert ha nem, akkor javaslom hogy ne ragadj le egy szinten - nézzél "feljebb" a világban, hogy jobban lásd, mi a jó, mi a rossz.

Apukám mesélte gyerekkoromban, és talán ez is ok, hogy soha senkire nem vagyok irigy:

Az ördög eljött a falu főterére és azt kiabálta: annyian mondjátok, hogy "az ördög vigye el" - csomagoljátok össze gondjaitok-bajaitok és hozzátok ide a főtérre. Így tesznek az emberek.

Az ördög nézi-nézi a sok batyut, töpreng és azt mondja:

- Hát ennyit nem tudok elvinni! De azt tehetjük, mindenki választhat egyet és akkor megszabadul gondjától-bajától!

Az emberek nézik-nézik a sok batyut, töprengenek... majd mindenki a sajátját veszi el, és hazamegy.

2018. ápr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű: azért mert te is olyat szerettél volna. A kérdésedben ott a válasz..
2018. ápr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

Menj be egy gyerekkorhazba, es maris nem fogod irigyelni a haldoklo gyerekeket akik olyan nemuek mint a tied!!

Adj halat, hogy nem lesz beteg vagy halott gyereked!

2018. ápr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Irigy vagy a barátnődre??? Biztos, hogy a barátnője vagy??

Örülj, hogy lehet gyereked és ne legyen semmi baja! Van, amit nem lehet befolyásolni, így meglehetősen időpocsékolás ezen pörögni, irigykedni meg főleg. Nőjj fel!

2018. ápr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Annyira szanalmas, hogy egyesek ezen porognek. Fiut preferaltam volna elso gyerekemnek, a parom is. Lany. Imadjuk mar most. Kb ketto perc alatt atallt az agya neki is, es tervezte a plussvasarlasokat es setakat a lanyaval. Mit kell ezen szemvedni....
2018. ápr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
De most attól, hogy irigy vagy, jobb-e neked?? Őszintén csodálom, hogy valakinek erre van energiája!
2018. ápr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Maga az irigység is már egy ilyen bölcsis szintű beragadás. Tisztáznod kell magadban ezt-azt, míg megtalálod a helyedet a "mit érdemlek" és a mindenféleképpen megtörténő valóság különféle vetületeiben. Ez egy érési folyamat. Ha létezne gyerekvállaló jogsi, téged gyépére küldenének (ne vedd magadra túlságosan, igazán nem vagy kirívó eset sajnos).
2018. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!