Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha én világosbarna göndör...

Ha én világosbarna göndör hajjal jöttem a világra mennyi az esély hogy a babám is úgy fog? ☺

Figyelt kérdés

Érdekes de mindhárom tesóm átlagos fekete újszülött hajjal született

Én meg göndör világosbarna hajjal látt meg a napvilágot

😄

Párom fekete hajúként szintén és még ő sötétbarna szemekkel addig én sötétkékkel.


2018. ápr. 22. 10:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ezt senki se tudja neked megmondani. Az én születési paraméterjeimet pl egyik gyerek se örökölte, 56 centivel születtem, ehhez én is 3300 gramm voltam (a védőnőm meg soványnak nevezett, úgyhogy te se voltál husis..) a gyerekeim 51 ill 48 centivel születtek. A kicsi pl barna szemmel született, fehér bőrűek vagyunk pedig, nekem a szemem is kék, a nagy rám is ütött amúgy, a haja is, szeme is olyan, mint az enyém, a kicsi meg kb semmiben, vagyis a természete az olyan elvileg, az allergiáimat már tuti örökölte, de külsőre nem.
2018. ápr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

És mi ezt neked honnan mondjuk mégis meg?:D senki nemtudja itt,sőt még ti sem tudhatjátok és meg az orvos sem:D majd kiderul ugyis..

De nekem is világos kék szemem van és világos szőke a hajam a párom szőke hajú zőld szemű és megis feketeoriáshaju barna szemű fiam szuletett

2018. ápr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ja és nekem utolso vagyok.

A fiam aki mar 1honapos 4890grammal és 52cm el szuletett és rá már mondták az orvosok is hogy de kis húsos baba

2018. ápr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!