Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nem magándokihoz járt,...

Aki nem magándokihoz járt, annak van rossz tapasztalata az sztk-s ellátással?

Figyelt kérdés

Ahol én lakom, ott a magán nőgyógyászok rendelnek sztk-ban is, így arra jutottam, hogy felesleges lenne magánhoz járnom, mert előfordulhat, hogy pl.szülésnél a fogadott orvos lenne ügyeletben.

Még nem teljesen döntöttem el, kérlek titeket osszátok meg a tapasztalataitokat.

(Még az elején vagyok, 5 hetes, így még nem jelentkeztem be)


2018. ápr. 23. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Nekem államival és magánnal is csak rossz tapasztalatom van. Biztos csak peches vagyok ...
2018. ápr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem rossz tapasztalatom volt az SZTK-val, azért jártam magánorvoshoz. Még nekem fontos volt, hogy egy ember kísérje végig a terhességemet és ő legyen ott a szülésnél is.
2018. ápr. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi gondom, sőt... mivel nem volt dokim, a többi jobban figyelt rám. Bunkóba meg belefutottam az egyik nővér személyében, de ha lett volna dokim is belefutottam volna.
2018. ápr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs rossz tapasztalatom Sztk-s dokival. Végig ugyanahhoz kerültem. Szülni ügyeletesnél voltam.
2018. ápr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk az SZTK-ban undorítóan parasztok az orvosok, hetekkel előtte kell időpontot kérni a futószalagra és így is volt hogy 3 órát vártam egyszer mert mégsem voltam benne a rendszerben és végig kellett várnom a sort majd mivel azt hitték hazudok az időpontomról bosszúból direkt előttem mentek el ebédelni... Amikor bejelentkezel megkérdezik melyikhez kérsz időpontot, megkérdeztem melyik a legkedvesebb azt mondták hogy azt nem jó helyen keresem. Amikor végre bejutsz valamelyikhez akkor az fel se néz az asztaltól vagy az alsófeledről és kb úgy kezel mintha egy lovat vizsgálna éppen (ami valahol nem lep meg a 10. nagyszoknyás kisebbségi asszony után). Azóta nem vagyok hajlandó csak a saját választott magánorvosomhoz járni de érte átutazom az egész várost.
2018. ápr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem jó volt az sztk-s dokim, sőt az uh sokkal jobb nálunk az sztk-ban, mint a régi magándokimnál.
2018. ápr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2x voltam uh-n sztk-ba.Van egy gép, kiválasztottam milyen uh-t akarok és kb 1 óra alatt bent voltam.Velem mindegyik doki normális volt, mindegyik alkalommal.Olyan volt, hogy egész más nevet és címet írtak be, mint ahogy hívnak és ahol lakom.Nem tudom azt hogy sikerült összehozni:D

Magánorvoshoz jártam terhesgondozásra ott 3-4 órát is végigültem a 36-dik hétig úgy, hogy amúgy időpontra mentem a vége fele már elég kellemetlen volt és nagyon idegesítő.

2018. ápr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem sincs rossz tapasztalatom az sztk-s ellátással, normálisak voltak, szülni meg ügyeletesnél szültem.
2018. ápr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miskolcon orvost nem is látsz terhesgondozás alatt hacsak nincs nagy bajod. Ha van, akkor behívják az orvost, egyébként csak az asszisztenssel beszélsz.

Szüléskor viszont nem volt semmi gond, mindkétszer kedves szülésznőket kaptam, a doki is korrekt volt, elláttak ahogy kell.

2018. ápr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon rossz tapasztalatom volt 2 sztk-s dokival is. Az egyik még kiabált is velem,hogy nincs semmi bajom tökéletes a vérleletem a vizelet eredmény is. Még a hülye is látta,hogy nincs rendben szinte semmi. Aztán közölte nem vállal terhesgondozást.. Mondtam nagyon helyes és akkor láttam utoljára. A másik meg sem vizsgált csak bepecsételt,hogy ott jártam vártam rá 2 órát ezért... Fogadtam dokit,mert elegem lett elég szarul voltam. Aki rögtön mondta fertőzésem van írt rá gyógyszert. Vashiányos vérszegénységet diagnosztizált kellet járnom vaspótlásra... Aztán lelépett végül annál szültem,aki pont ügyeleten volt,amikor panasszal bementem éjjel és még mondtam is,hogy miért nem ő az orvosom. ☺ És mivel a doki lelépett és pont ő volt ügyeleten nagyon megörültem. Szóval van ilyen olyan tapasztalat. Nem feltétlen normális az,akit az ember felfogad csak max. jobban odafigyel. Nekem ez a tapasztalatom.
2018. ápr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!