Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen is gyötörnek a...

14 hetesen is gyötörnek a hányingerek! És még mindig nem bírok ránézni a húsra! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kavarog a gyomrom.

Spontán a semmiből jön és néha tényleg azt érzem én ezt nem bírom tovább.

Felállok és megszédülök.

Nem bírom szusszal a napot végigcsinálni!

És a húsételektől még az életkedvem is elmegy.

A legrosszabb mikor csak próbálkozok a wc felett de nem jön ki semmi..

Hánynék legszívesebben de nem jön semmi...és szorít fáj már a hasam is az erőlködéstől..


2018. ápr. 23. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Ne egyel hust.
2018. ápr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kisebb nagyobb szünetekkel az egész terhességemet végigkísérte, csak én hánytam is hozzá.

Amit nem bírsz, azt ne edd és reménykedj, hogy idővel jobb lesz, de nem akarlak elkeseríteni, mert mindenki más. Van akinél nem múlik el, ahogy a nagy könyvben le van írva.

2018. ápr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem beszélj a nőgyógyásszal, B6 vitamint szedhetnél nyugodtan a hányingeredre. Esetleg nézessetek vasat egy vérképpel.
2018. ápr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

16+5 es detto :) valpszinu nekunk ezt dobta a gep. Nalam javit a helyzeten ha nem eszem magam tele es csak azt eszek,amit kivanok is.

Nem a legjobb de legalabb nem hanyom ki csak neha :D


Kitartas!

2018. ápr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

14 hetesen meg nem kell bepanikolni ezen a tuneten, sokaknak nem mulik el a 12. het vegevel, sot, rengeteg notol hallottam azt is, hogy a terhesseg vegeig tartott naluk.

Egyebkent nekem is a kezdetektol fogva kb a 13 hetig tartott ez, mar az volt a megvaltas, ha hanytam, es nem " csak" erolkodtem a wc felett folyo nyallal. ( elnezest)

hust en se birtam sem enni, se elkesziteni.

Amikor mar vegkepp semmi nem akart lemenni, akkor ropi / haztartasi keksz / viz valt be.

szedhetsz hanyinger csillapitot esetleg, de az sem megoldas allandoan.

probald meg elfogadni a tenyt, es ne porogj ra, ha jon az inger, nekem ez is sokat segitett, hogy fejben probaltam mantrazni magamnak, hogy jobb mar.

2018. ápr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Legkésőbb, ha megszülsz, elmúlnak a tüneteid. Vagy hamarabb is megszűnhet, de ezt mi honnan tudjuk? Kb.az összes eddigi kérdésednél megírták már...
2018. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tegnap már megírták neked, hogy a terhestüneteid legkésőbb a szülés pillanatában szűnni fognak.
2018. ápr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
De komolyan mit kell ezen nyavajogni? Ez van kesz
2018. ápr. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első fiammal vegetáriánus lettem. Szülést követően egy csirkwcombot kívántam legelőször 2 liter híg teával 😂 12ik hétig meg ettem hust onnantól max majkrem és felvágott időnként de hust semmit töményen nem bírtam. Második babanal 22 hetesen hust is eszem ahogy kívánom.
2018. ápr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!