Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhes vagyok, mikor...

17 hetes terhes vagyok, mikor múlnak már el a hányingerek?

Figyelt kérdés

2 dik gyermekkel vagyok várandós, az első gyermekkel semmit nem éreztem nagyon ritkán volt hányingerem semmim nem fájt, munkahelyen hajolgatós munkát végeztem még 7 hónapos terhesen is.

Evvel szemben most sehol nem dolgozom , nem is bírnék állandóan rosszul vagyok, hányingerek törnek rám napközben is fél óra is eltart mire elmúlik.

A vérnyomásom a vizsgálaton 105/50 volt.

Első három hónapban alig volt hányingerem most annál inkább.

Reggelente alig bírok felkelni olyan erőtlen vagyok és le vagyok lassulva, minél többet alszok annál rosszabb annál fáradtabb vagyok.

És szó mi szó el vagyok lustulva.

1 éve fel sem ültem kerékpárra , pedig az előtt minden nap tekertem.

Múltkor ástam egy kicsit a kertben és utána olyan jól éreztem magam hogy valami hihetetlen.

Kevés lenne a testmozgás?



2013. ápr. 30. 09:35
 1/1 anonim ***** válasza:
A hányinger nem a testmozgás függvénye. Minden terhesség más és más ez egy ilyen terhesség. Sajnos nem tudsz vele mit kezdeni, reméld hogy nem tart végig :S
2013. ápr. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!