Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek miért kell 9...

Szerintetek miért kell 9 hetesen vissza mennem dokihoz? Ez a bevett szokás?

Figyelt kérdés
7 hetesen állapította meg a terhességet. Most csütörtökön megyek védőnőhöz, onnan háziorvoshoz a beutalókért. Azt hittem majd csak 11-12 hetesen kell vissza mennem majd. Lehet, hogy csak a leleteim miatt? Olyanokon parázok, hogy biztos nem talált valamit rendben az első UH-n. :/

2018. ápr. 24. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

En 8hetesen voltam eloszor legkozelebb 12.heten hivott vissza

Nem kerdezted meg vagy nem momdta?

Nekem momdta hogy a 12heten csinaljuk a fontosabb vizsgalatokat ami ertheto is hisz akkor van akkor kell itt visszamenni mindenkinek ahogyan en tudom,a helyedben ra kerdeztem volna azert hogy mit fig vizsgalni 9hetesen

2018. ápr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Annyira örültem, hogy akkor ilyeneken még nem gondolkoztam. A 9 hetesen sajnos nem a saját dokim vizsgál majd, mert beteg szabin lesz. 12 hetesen már újra ő néz majd. Remélem csak a leleteim miatt lényeges...
2018. ápr. 24. 12:06
 3/12 anonim ***** válasza:
Engem is visszahívtak 7. hét után 10hetesen is egy uh-ra. Imádtam, hogy a kis nokedliből addigra teljesen ember-forma lett :D
2018. ápr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyakori, hogy 7 hetesen minden rendben van, 9-10 hetesen viszont elhal. Szerintem csak biztos ami biztos alapon hívott vissza. Biztosan minden rendben lesz Veled! :)
2018. ápr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat! :)

Május 2-ig lerágom a kefét. :/

2018. ápr. 24. 12:31
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Náluk bevett szokás, ne aggódj, nem azért hívott vissza, mert valami gondot gyanít. Én is így voltam, 6, 9 és 12 hetesen. Második babámmal 7, 10 és 13 hetesen.
2018. ápr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit megnyugtattál! :)
2018. ápr. 24. 12:52
 8/12 anonim válasza:
Szia, én elsőnek kb 5 hetesen voltam majd 2 hétre rá visszahívott megint, akkor voltam 7 hetes és most megyint megyek holnap, mert szintén visszahívott. De nem hinném hogy valami probléma lenne mert szépen növekszik. :)
2018. ápr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, tényleg rutin. Mindkét terhességemnél ez volt. A 2. megerősítés után mehettem a védőnőhöz.
2018. ápr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 6 hetesen voltam először, de csak azért mert volt egy méhen kívüli terhességem és tudni szerettem volna, hogy jó helyen van. Akkor már volt szívhang. Engem is visszahívott 9 hetesen, utána mentem védőnőhöz csak.
2018. ápr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!