Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akinek a 10 dpo...

Van itt olyan akinek a 10 dpo körül lejjebb eset a hő? Utána meg emelkedett és baba lett volna?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi :)

2018. ápr. 26. 07:32
 1/5 A kérdező kommentje:
-volna (a kérdés végén véletlenül írtam ) 🤣
2018. ápr. 26. 07:35
 2/5 anonim ***** válasza:
A beágyazódás járhat hőeséssel, szóval az esély még megvan, ha utána tényleg emelkedik.
2018. ápr. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ovu után az első hétben cikkcakkos volt, aztán beállt 37-re és nem mozdult jó sokáig,mert jó darabig mértem még utána.
2018. ápr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem picit lejjebb ment, de tenyleg nem sokat, szóval nem mondanám esésnek, de eléggé úgy festett a helyzet, hogy elindult lefelé és nem lesz baba, de lett :) máskor meg annyira babás volt a görbém, hogy eszméletlen, és mégis menzi lett belőle... bár hozzátenném, én nem vettem annyira véresen komolyan ezt a méricskélést, csak hónaljban mértem pl, nem hüvelyben meg ilyesmi, úgyhogy az is lehet, hogy egyszerűen mivel nem tartottam be minden “szabályt”, nem lettek értékelhető eredményeim. Hónapokig mértem egyébként és tulajdonképpen mindig szépen kirajzolódott az ovu, menzikor meg lezuhant a hőm ahogy kel
2018. ápr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Noemi1207 válasza:
Pont most volt nálam is ez téma :) terveztük a babát, folyamatosan métem a hőmet, mensi előtt 1 héttel 37,2 volt aztan mensi előtt 2 nappal lement 36,6 ra úgyhogy el is szomorodtam hogy megint nem lesz baba, aztán mikor meg kellett volna jönnie aznap delután csináltam tesztet és már erős pozitiv volt :) ugyhogy ez a hőmérős dolog nem mindenkinel válik be.
2018. ápr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!