Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes terhes vagyok ikrekke...

23 hetes terhes vagyok ikrekkel. Délelött pakolásztam és megfeletkeztem magamrol és kb 10 cm arébb huztam a mosógépet. Okozhattam azzel bajt?

Figyelt kérdés
A terhességem elején volt lepény leválás és hematoma,deaz már helyre jött. Most azt lesem h történi e fog valami agyminden rendben lesz. Szerintetek najt csináltam.?
2018. ápr. 26. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vérzel akkor nem!
2018. ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Görcsölsz, vérzel? Nem? Akkor nem.

Egyébként meg már nem azért de ha ilyen komplikációkkal tarkított a terhességed akkor mi a fenéért kell mosógépet tologatnod? Üljél meg a fenekeden és vigyázz magadra kicsit jobban.

2018. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kb 2 ora hosszája történt,de semmitnem érzek,a babák is mozognak. Akkor már nem lesz baj ugye? Igen tudom h hülyeséget csináltam
2018. ápr. 26. 14:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Már nem! :)
2018. ápr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egy kicsit megnyugodtam. És innentöl kezdve oda figyelek.
2018. ápr. 26. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!