Fiatal anyukàk?

Figyelt kérdés
Fiatal anyukàk (22év alatti) véleményeire, tapasztalataira lennék kívàncsi!! Mindenre ami ezzel kapcsolatos,hogy reagàltàl mikor megtudtad, tervezetz volt e, szüleidnek hogy mondtad el, elítéltek e az emberek, az orvosok hogy bántak veled Stb. Milyen tapasztalataitok vannak?
2018. ápr. 27. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

20 évesen szültem az 1. Fiamat.

Terveztük,akkor már apával 2 éve együtt laktunk.

Szüleim is várták,nem lepődtek meg.mindenki normális volt velem a korhàzban.

22 évesen szültem a 2. Fiam

23 évesen a 3. Fiam.

És most várom a 4.et 28 évesen!

Nagy családot terveztünk mindig is és nekem fontos volt hogy 30 éves korom előtt kerek legyen minden.

:)

2018. ápr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál, jó volt ezt olvasni :) az első gyermeked előtt már dolgoztál? Sulit hogy fejezted be?
2018. ápr. 27. 14:54
 3/6 anonim ***** válasza:

20 évesen szültem, egyetemista voltam. Be tudtam fejezni mellette, el tudtam kezdeni dolgozni. Megtettem amit tudtam és amit kellet, de nem volt könnyű. A mai napig sem könnyű, mert nem terveztük és a kapcsolatunk nem állta ki az idő próbáját.

Jó viszonyt ápolunk a kicsi miatt, de nekem belül valahol fáj ez, mert mindig egy egész családban akartam felnevelni a gyermekemet ahol az anya és az apa egy sziklaszilárd alapot jelent.

Mindig nagy családot akartam, vidéken élni stb, de azóta párkapcsolatom sem volt.

Mi egyszerűen akkor és ott nem voltunk érettek rá, viszont megtettünk mindent, és a mai megteszünk mindent azért a kis törpéért. Ezzel együtt sem tudnám azt mondani hogy bánom, vagy ne tartanám meg, máshogy alakítanám az életemet. Nem úgy nézek rá, mint egy vigaszdíjra, kártérítésre mert hogy kimaradt sok minden a fiatalságomból, végighajszoltam ezeket az éveket stb.. Ő mindennél sokkal-sokkal több. Ha soha nem lesz már párkapcsolatom, több gyerekem akkor is, ez így volt jó ahogy lett.


Amúgy nagyon kétségbe estem és nagyon örültem amikor pozitív lett a tesz. A családom igazából nem foglalkozott különösebben vele (sosem voltunk olyan igazi szoros család, én ugyanis balkézről való gyerek voltam) A suli támogatott mindenben, bár sokára mertem elmondani, mert kicsit szégyelltem, az oktatók viszont iszonyat segítőkészek voltak, emberileg tényleg le a kalappal előttük. Az orvosok úgy bántak velem mint mindenki mással. Bent kellett feküdnöm a végén ügyeletes orvosnál szültem, de semmi rossz tapasztalatom nem volt.

2018. ápr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Dolgoztam 2 évet.

Gyors éttermünk volt.

2 évig én vittem,mikor megtudtok hogy jön a baba,akkor betanítottam a csajokat,így csak zárásra kellett mennem! :)


Miután 3. Kisfiam is meglett és elindult oviba akkor vállalkozást inditottunk.

Még ma is azt folytatjuk.

Amíg meg nen szülök addig 100%ig tudom csinálni,utána pedig 50%on.


A legjobb az egészben hogy 28 éves vagyok és már 8 éves nagy fiam van!

40 éves koromra 20 éves lesz a legnagyobb! :)

Sokkal könnyebben közös hangon vagyunk a gyerekekkel hogy ilyen fiatalok vagyunk.

Én mindenkinek javaslom!

2018. ápr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

20 évesen szültem az első fiamat, tervezett baba volt, érettségim meg volt, de még nem dolgoztam.

Párom 13 évvel idősebb. Nagy családot szerettünk volna, így hamar nekiláttunk :)

2. babát 23 évesen szültem.

Itt úgy döntöttünk egy kicsit adunk magunknak időt kipihenni a babás korszakot, most vagyok 28 és rajta vagyunk a 3. és egyben utolsó babán :) A család jól fogadta, örültek nagyon a babának, bár meglepődtek, mert nem tudták, hogy tervben van. Most is már lázban van mindenki mikor jön a 3. :D

Orvosok nem ítéltek el nagyon kedvesek voltak. Idegenek szoktak esetenként beszólni. 20 évesen még nagyon fiatalnak, kb 15- nek néztem ki. De azok sem bunkón, inkább csak sajnáltak, de aztán letisztáztuk a koromat, hogy van apuka, meg boldogok vagyunk onnantól már nem volt gáz :)

2018. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én 19 voltam mikor a lányom született! Dolgoztam és tervezett baba volt a szüleim tudták hogy valamikor el jön igy nagyon örültek neki :)

Jol viseltem , bár a változás amin a testem átment az furcsa volt de, szerintem ez normális! most várom a másik két babàmat!

2018. ápr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!