Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiatal anyukák tapasztalatai?

Fiatal anyukák tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Extrém fiatal anyukàk (22év alatti) véleményeire, tapasztalataira lennék kívàncsi!! Mindenre ami ezzel kapcsolatos!! Hogy reagàltàl mikor megtudtad, tervezetz volt e, szüleidnek hogy mondtad el, elítéltek e az emberek, az orvosok ugyanugy bàntak/viselkedtek veled mint pl egy harminc évessel? Stb.. Tényleg mindenre kívàncsi vagyok :)

2018. febr. 17. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még 21 voltam mikor várandós lettem . Terveztük is a picit csak mi épp nem kürtöltük világnak ,hogy igen babát akarunk . Külföldön élünk ugyan de otthon is voltam orvosnál . Nem tettek különbséget csak a korom miatt.A szülőknek meg közöltük nagyszülők lesznek ,már rég nem éltünk velük ezért nem is éreztük,hogy a próbálkozást az orrukra kellene kössük illetve nem estem volna depresszióba akkor sem ha lehordanak ,hogy minek még stb hiszen nem nekik szülöm illetve nem az ő nyakukra. Úgy gondolom addig az emberek nem ítélik el a fiatal anyukákat sem ( 18-19 év) ha már van mire amit ő maga teremtett és nem pedig a szülők alá tették illetve finanszírozzák . És lássuk be a mai világban ez nem jellemző ,hogy 19 évesen valaki már külön fizetéssel illetve márcsak külön háztartással rendelkezzen .
2018. febr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
20évesen szültem, most 22 vagyok. Terveztük, igen, mindenki örült neki, anyukámnak rögtön elmondtam ahogy pozitív lett a teszt. Az orvosokkal se voltgond, a többi terhes nő pl amikor nst-re vártunk viszont furcsán nézett rám, az összes öreg volt, 35-40 körüliek. Amúgy nem hiszem, hogy ez az életkor extrém lenne.
2018. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

18 évesen lettem terhes, 19 voltam, mikor szültem. Az orvos örült, hogy nem akarom elvetetni, de az asszisztens pl nagyon bunkó volt. Igaz ennek már lassan 16 éve :D

Természetesen nem volt tervezett, nagyon kiakadtam, de egy percig sem akartam elvetetni. Az emberek csúnyán néztek rám, mert még annyinak se néztem ki, amennyi voltam.


Ha ilyen helyzetben vagy, szard le, hogy az emberek mit gondolnak. Mkinek nem lehet megfelelni.

2018. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte vàlaszaitokat! :)
2018. febr. 20. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!