Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt fog problémák?...

Terhesség alatt fog problémák? Nektek mennyire volt ez a probléma jellemző? Mit lehet tenni a kálcium szedésén kívül, hogy ne romoljon meg az összes a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Nagyon érzékenyek lettek a fogaim így a terhesség alatt és olyan fogam fáj, ami nem is lyukas! Az ínyem is érzékeny, sokszor vérzik. Terhesség előtt nem voltak fog problémáim. Ez az ínyvérzés se volt jellemző.
2017. febr. 8. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Lacalut Aktiv fogkrémet és Corsodyl öblögetőt használok. Azóta nem vérzik. 31hkm
2017. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A fogkrémemet nem szívesen cserélem le, de mimdenképp veszek holnap corsodylt, köszi a tippet! :)
2017. febr. 8. 21:02
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon alapos fogmosás és szájöblítő. Mást nem tudsz tenni. Akinek a terhesség alatt mennek tönkre a fogai, az azért van, mert nem tisztították eléggé. Ilyenkor sokkal nagobb odafigyelést igényel, mert a szájban egy bizonyos anyag termelődése megszűnik.
2017. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Fogínyvérzésre én szódabikarbónát használok.Fogmosás után a fogkefére szórok egy picit és azzal is átdörzsölöm a fogaim és az ínyem.
2017. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Képzeld, nálam a terhesség legelső tünete az volt, hogy begyulladt az ínyem, két jó nagy dudor nőtt rajta, és nagyon fájt, vérzett is. Ezen meglepődtem, mivel nekem soha nem voltak fogászati problémáim, minden fogam ép és tökéletes. Lecseréltük a fogkrémemet egy jóval drágábbra, amely ínygyulladásos tüneteket is enyhít, plusz két hétig használtam szájvizet is, azóta sokat javult (bár még mindig nem tökéletes) és már nem zavar.
2017. febr. 9. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gabriell88 ***** válasza:
Ugyan így vagyok, de mi már voltunk vele kötelező gogorvosi vizsgálaton. Sajnos van lyukas fogam, de a doki azt mondta 25. Hét utàn csinálhat vele bármit is. Addig azt javasolta , hogy lacalut fogkrémet és curasept önblögetőt vegyek. De nem szabad lenyelni belőle. A corsodylt nem ajánlotta. Azt mondta hosszabb távon bebarnítja a fogakat és nagyon nehezen jön le.
2017. febr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gabriell88 ***** válasza:
Oh azóta lement a gyulladás
2017. febr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!