Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai hes vagyok ciki hányni...

Korai hes vagyok ciki hányni ha hirtelen rám jön az utcán?

Figyelt kérdés
Volt esetleg valaki így...
2018. ápr. 28. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy ciki. Csak ne az utcán sétáló nyakába rakjad a cuccot.
2018. ápr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem csak terhességnél fordul elő, bárkire rájöhet a rosszullét az utcán. Nem ciki.
2018. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

Cikinek ciki, de tudsz tenni ellene? :)

Én egyszer leszálltam a buszról eggyel hamarabb, belehánytam a bokorba, majd besétáltam a melóhelyemre. :)))

2018. ápr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Nem ciki elofordul, de ha rad jon probald minel diszkretebben megoldani ahogy lehet marmint ne kozvetlen valaki laba ele taccsoj. Bokor, fa, szemetes ilyesmik. Vagy hordhatnal magadnal zacskot ami nem feltetlen atlatszo ha annyira gaz van es nem tudsz elfordulni ugymond.

Kitartas!

2018. ápr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem ciki. Úgysem tudod visszatartani.
2018. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Én is cikinek érzem, de velem is fordult már elő. 16 hetesen dolgozni mentem egy vasárnap reggel. Alig vártam, hogy kijussak a lépcsőházból, és meg is tiszteltem az első fát.Páran látták, de gondolom annyival letudták, ez is sokat ivott a szombat esti buliban. Ez van. Ha jön az inger, nem fogsz tudni mit tenni.
2018. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha ciki akkor nem hánysz ha jön?
2018. ápr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megesik. :/ én a pénztárnál szaladtam ki, cikinek éreztem, úgy nyomtam a férjem kezébe a pénztárcát és gyorsan eltávoztam a bolt háta mögé. Hát ez van, mit tudtam volna csinálni? Ha kell, hát kell.
2018. ápr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Nálam mindig volt több kis zacskó...abba hánytam.
2018. ápr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hordhatnál magaddal zacskót. Nálam amúgy is mindig van, ha vásárolok ne kelljen vennem...
2018. ápr. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!