Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes vagyok. Nem tudtam,...

14 hetes vagyok. Nem tudtam, hogy kisbabám lesz, mert gyógyszer szedtem és végig meg is jött, bár így utólag vissza gondolva kevesebb volt a vérzés. Szerintetek bajt csináltam?

Figyelt kérdés
Dohányzók, több mint 20 szálat szívtam egy nap, mint írtam nem tudtam a babát. Ugy derült ki, hogy folyton rosszul voltam és a házi orvosom tesztet csináltatott velem. Nagyon sok cigit szívtam, szerintetek bajban lesz a babám?

2018. ápr. 29. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük hogy nem. A dohányzás ugyan okozhat károsodást, de ez nem jelenti azt, hogy egészen biztosan fog is.
2018. ápr. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A doki sokáig nézegette az ultrahangon, azt mondta nem lát semmi problémát.
2018. ápr. 29. 17:56
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Egyik ismerősöméknél emiatt lett asztmás a gyerek, mert dohányzott az anyuka. Ez ugye olyan, ami az uh-n nem látszik. De ezt nem azért írom, hogy elkeseredj. Viszonylag még az elején vagy, szóval reméljük, hogy nem lesz baj.
2018. ápr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tüdő és súlyproblémákat, koraszülést leginkább a 2. és 3. trimeszterben való dohányzás okozhat. Genetikai rendellenességet az 1. trimeszterben. Jó eséllyel nem lesz gond, ha többet nem szívsz el.
2018. ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy válaszoltatok. Nagyon bízok benne mostmár, hogy nem lesz baj.

Azt mondták kislány lesz. :)

2018. ápr. 29. 21:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok a kislányhoz!

Szép babavárást kívánok és sok egészséget!:)

2018. máj. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! Neked is jó egészségét, szép estét :)
2018. máj. 2. 18:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod biztosra, hogy nem lesz baja, de igazából most már kár ezen aggódni. Nem tudtad hogy babát vársz, szóval ez a lelkiismeretednek is "enyhítő körülmény".


Van ismerősöm, aki ugyan így, fogamzásgátló mellett lett várandós, 4 hónap után derült ki. Az ő kisfia asperger-gyanús, meg hiperaktív, most elsős, a suliban ped-asszisztens van mellé kirendelve. Nem állítom hogy ez miatt, de simán el tudom képzelni hogy van összefüggés.


De igazából nem tudod befolyásolni, szóval nem rágódj rajta, szuggeráld magadba hogy minden rendben lesz. :)

2018. máj. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!