Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor mentetek ultrahangra?

Narancs223 kérdése:

Ti mikor mentetek ultrahangra?

Figyelt kérdés
Én 4-5hetesen lehettem elsőnek, utána mondta hogy menjek vissza 4hét múlva, most lassan két napja fáj a bél tájékán a hasam és nagyon izgulok hogy mi lesz 7+5napos leszek csütörtökön, szerintetek nem korai menni ? Volt már wgy vetélésem azért parázom nagyon😕 szóval 3hét telik le csütörtökön! Ti hogy mentetek? Köszi a válaszokat!!

2018. ápr. 30. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
6 hetesen és 7 hetesen, ekkor amúgy is 30-32 napos ciklusaim voltak úgyhogy pár nappal később fogant. Mindkétszer volt már szívhang, de nagyon picik voltak, 3 milisek. Nem korai szerintem a 7+5 hetesen menni.
2018. ápr. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a 8. héten mentem először.
2018. ápr. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia. 6 hetesen mentem, aztán 8 és 9 :)
2018. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Picivel 7 hetes kor elott mentem eloszor (talan 1-2 nap volt meg hatra a 7 hetig), azutan betoltott 9 het utan voltam es 12-13 het kozott lesz a kovetkezo.

De elozo terhessegeknel is betoltott 6 het volt a legkorabbi, azelott nem mertem soha menni, mert olyankor meg nem latnak ugysem semmit.


Ha privatban jarsz irvoshoz, akkor csak kerj idopontot, oda akar minden heten mehetnel, ha kifizeted.

Ha allamiba jarsz, akkor is elmehetsz esetleg a fajdalamra hivatkozva, bar oszinten, szerintem a belfajdalomnak nem a babahoz van koze, szoval ne lepodj meg, ha esetleg nem neznek meg, hanem atkuldenek a belgyogyaszatra...

Szoval szerintem ha oda is mesz, akkir ezt a beltajekot ne hangoztasd, inkabb csak mind, hogy hasi fajdalmad van.

(Arra is keszitsd magad, hogy ha 8 het elott megneznek most, akkor azutan 4-5 hetig biztosan nem lesz masik uh, csak ha privatban mesz, azt is ki kell majd birnod.)

2018. máj. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Magánba járok, de holnap elmegyek hogy lenyugodjak, köszönöm a válaszokat, nem szeretnék minden héten menni csak már az megnyugvás lenne ha lenne szívhang.. persze fel vagyok készülve ha mégse lesz.. 😞
2018. máj. 2. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!