Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az olyan emberek, akik beleköt...

Az olyan emberek, akik belekötnek mindenbe, miért nem máshova mennek szemétkedni?

Figyelt kérdés
Fú már elegem van,hogy valamibe mindig belekötnek,lenézik a másikat,meg lefikázzák.Az ilyen ember menjen a kocsmába,és ott adja ki magából a dolgokat,ne a kismamákon.30hetes km
2010. jún. 13. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Mert itt arctalanok, és szabadon kiélhetik magukat. Némelyiket én is szívesen nyakon csapnám, de hidd el, nem érdemes ilyen emberformájúakon idegeskedni. Ne is vegyél róluk tudomást:)
2010. jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem se foglalkozz velük. eleinte én is mindig idegeskedtem hogy milyen szemét emberek vannak.most már nem érdekelnek. ha nem tudnak semmi értelmeset akkor inkább hagyják ezt az oldalt.de sajnos mindenhol vannak hülyék!Jó babavárást!
2010. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Az ilyenek direkt csinálják, hogy a másikat próbálják bosszantani. Nem kell reagálni és akkor ő mérgeskedik, hogy nem jött be a szemétkedése.
2010. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek minden válaszolóval! Volt, hogy valaki úgy megbántott teljesen jogtalanul mert nem is ismerte a hátteret, hogy nem jöttem az oldalra hónapokig! Aztán rájöttem hogy nem kéne hogy érdekeljen hiszen ö senkim sem.

Ne is figyelj rájuk, nagyon sok undorító ember van, akik másokon töltik ki az ö elcseszett életük világfájdalmait! Sajnos ilyenek egy jópáran, ezek nem tudunk változtatni :(

2010. jún. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért képmutatónak nem kell ám lenni biztos hogy ti is írtatok "szemét"válaszokat.Azért vannak olyan kérdések amikre egyszerűen nem lehet normális választ adni ezt azért ti sem tagadhatjátok.Egyébként pedig minden relatív.Lehet hogy egy adott kérdésre a szemét válasz a jó válasz csak éppen a kérdező nem arra a válaszra számít és megsértődik mert azért itt sokan nagyon fent hordják ám az orrukat mert ha nem a kedvükre való válasz jön akkor már mindenki hülye csak ő a normális.
2010. jún. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mindig azt mondom, hogy az internet olyan mint az élet kicsiben. Itt is, ott is vannak mindenféle emberek a való világban is így van ez, így itt ugyan az a felhozatal.

Nem kell a sok rosszindulatú, irígy emberrel foglalkozni, a rendesekből kell erőt, támogatást meríteni :)

2010. jún. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!