Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan válaszolókkal kapcsolatban akik-bárki bármit kérdez- mindig belekötnek a másikba?

Figyelt kérdés
Szerintem általában ok nélkül és nem is a kérdésre válaszolnak.Jártatok már így?Én már több helyen olvastam ilyeneket.Nem értem az ilyen embereket.
2010. dec. 15. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Ezek a troll-ok. Unatkoznak, depisek, nehany szkicos.
2010. dec. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Egyszer kérdeztem hogy milyen babakocsit vegyek 2. gyereknek mert ami van az nem újszülöttnek való erre valaki visszakérdezett hogy

mindenképp venni akarok?


nem .... úgygondoltam heggesztek v. faragok egyet.


Az ilyet le szokták pontozni. A dühitő az amikor egy választ kapsz és az is használhatatlan.


Bár néha vissza kell kérdezni mert pl. kismama nem ir kort v. a baba étkezésével, fejlődésével kapcsolatban nem irnak hónapot de ez nem kötekedés.

2010. dec. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Én azokat utálom, akik elkezdenek automatikusan lepontozni, amikor egy válaszolóról kiderül, hogy kendőzik/mosható pelusozik/mosódióval mos/nem táplál hozzá 6 hós korig/egy éves koron túl szoptat/nyilvánosan szoptat/nem hagy sírni/együttalszik/nem zavarja, ha a babája nem alussza át az éjszakát két napos korától stb. Tele van a GYK ilyen agresszív anyukával, aki CSAKAZÉRTIS lepontoz.
2010. dec. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Én azt utálom, ha lepontoznak, vagy kötözködőnek tartanak, amikor az átlagtól eltérő a véleményem, és azt le merem írni. Mondjuk, ha valaki megkérdezi, hogy a 3 hónapos babájának adhat-e már főzeléket. És a töbség bólogat, hogy persze, mi baja lehet, hisz az enyém ilyenkor már.... és ha én 10. válaszolóként azt írom, hogy lehetőleg 6 hónapos korig anyatejet kapjon a baba (vagy 4 hónapig tápszert), akkor lehurrognak, miért kötözködök, és le is pontoznak. Az nem számít, hogy orvosok és más szakemberek is ezt ajánlják, egy laikus mindig sokkal okosabb.
2010. dec. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na ez az.Mindenki úgy csinálja,ahogy szereti és ahogy jó a családjának és a gyerekeinek.Mindannyian mások vagyunk!Ha válaszolok azzal én segíteni szeretnék persze nem kell megfogadni a tanácsokat de jó más tapasztalatát olvasni.Akik mindig belekötnek a másikba lehet,hogy befordultak?:)Soha nem fogom őket megérteni.Vagy ennyire boldogtalanok lehetnek vagy kompromisszumképtelenek vagy túl nagy az egójuk és úgy gondolják,hogy csak úgy a jó ahogy ők csinálják.
2010. dec. 15. 14:16
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem még az tűnt fel, hogy a hasznos válaszokat nagyon ritkán jelölik be. Bezzeg ha egy válasz nem szimpatikus, azt rögtön lepontozzák. Miért jó ez? Ha felteszek egy kérdést, én minden segítő szándékú és értelmes hozzászólást hasznosnak jelölök. Lepontozni csak a primitív, másokat ledorongoló válaszokat szoktam nagy ritkán.
2010. dec. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok.Több kérdésre úgy válaszoltam,hogy összeszedtem az infókat róla könyvből,netről tehát szerintem nem írtam hülyeségeket,erre lepontoztak nem egyszer..na mindegy látom más is így látja ahogy én és más is járt így,ahogy én.Szép napot mindenkinek!:)
2010. dec. 15. 15:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Sokszor olyan választ is kötözködőnek tartanak, ami igazából nem is az, csak más. aki tényleg kötözködik az pedig nem normális.
2010. dec. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor mostanában kaptam értesítést, hogy elkészítették az ilyen-olyan toplistát, akkor visszaírtam nekik, hogy pont ezek miatt a beteg kötözködő, lepontozáson élvezkedő gyk-tagok miatt semmi értelme az egésznek. Amíg nem tudnak rendesen szűrni, ennek az egész pontozásnak sok értelme nincs...
2010. dec. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyetértek,úgyhogy felesleges is foglalkozni vele ez nem reprezentatív és nem a valóságot mutatja!
2010. dec. 15. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!