Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhességnél igaz hogyhama...

Ikerterhességnél igaz hogyhamarabb jelentkeznek a tünetek?

Figyelt kérdés

És intenzívebbek is?

És olyankor is csak egy petezsák van?


2018. máj. 3. 13:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Jo ezeket a szép sorokat olvasni.Én is sok boldogságot kívánok miden kismamának!Kitartást a melegben.
2018. máj. 4. 10:31
 12/12 anonim ***** válasza:

Nálunk durva volt az eleje!

Kimaradó menstruáció előtt 4 nappal már durván émelyegtem (mivel 2.terhesség, már gyanítottam, hogy újra sikerült). Másnap nagyon erős + teszt! Aztán kimaradó menstr. után 2 nappal barnázás. Azonnal doki. 1,5 hétig megfigyelés, mert petezsák sehol, de a hcg-m durván (2 naponta triplázódva) emelkedett.. Persze méhen kívülivel riogattak.. 7 hetes voltam, mikor tutira mondták, hogy méhen belül 1 petezsákot lát. 2 hét múlva kontroll, majd közli, hogy ketten is vannak! Csodálatos érzés volt és mind a mai napig az. 11+5 vagyok, 3x hánytam, amúgy minden ugyanolyan (eddig), mint amikor a kicsilányom egyedül érkezett :)

2019. márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!