Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a menszimnek feb.24-én...

Ha a menszimnek feb.24-én kellett volna, hogy megjöjjön, de nem jött meg és csináltam tesztet 28-án és másnap, mind kettő pozitív lett, de semmilyen tünetem eddig nem volt a mellbimbó érzékenységen kívül. Ez normális? Mikor menjek először nődokihoz?

Figyelt kérdés
A semmilyen alatt a hányingerre/hányásra gondolok.

2013. márc. 2. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell, hoyg tüneted legyen. Nekem a 40 hét alatt az egyetlen amit a terhességből éreztem a 19. héttől, hogy mozog a gyerek.
2013. márc. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!Először is gratulálok!az nem baj ha még nem voltak tüneteid, lehet h nem is lesznek, vagy csak később(a második babámnál nálam csak 6 hét után jöttek a tünetek). én 7 hetesnél hamarabb nem mennék el orvoshoz, mert még nincs szívhang addig.azért írom mert az elsőnél azonnal rohantam orvoshoz ( 5 hetes volt) és nem volt szívhang, a másodiknál egy héttel tudtam tovább várni, akkor sem volt még (tehát hat hetesen). addig még csak petezsákot lát. nyárra tervezzük a harmadik baba projektet. azért is javaslom a 7 hetet, mert én nagyon nagyot csalódtam, h még nem hallottam a szívét a picimnek.


Mindenképp kezdj el folsavat szedni, vagy magzatvédő multivitamint. a többit szerintem magadtól is tudod, ne cigizz, ne igyál alkoholt, étkezz egészségesen. ennél többet az orvos sem tanácsolna. ha reggel mégis lennének tüneteid és rosszul vagy, készíts kekszet az ágyadhoz és mielőtt felkelsz, egyél néhányat.

A heteket meg az utolsó menstruációd első napjától kell számolni.


Mondjuk az szól amellett h azonnal menj orvoshoz, h azt viszont már látja (szerintem ) h üres e a petezsák. de ezt úgy lehet kiküszöbölni, h 7 hétig nem mondasz senkinek semmit és kész. ha meg ne talán méhen kívüli terhes lennél, akkor szerintem görcsölnél, de nem akarlak ijesztgetni.

2013. márc. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem a vécén töltöd a fél napodat.:) Gratula, és tényleg ráérsz a 7. hét környékén orvoshoz menni.
2013. márc. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, sokat segített. A 2. válaszolónak meg szurkolok a harmadig picihez:) Csak nekem ez lesz az első terhességem és úgy izgulok meg félek.
2013. márc. 3. 08:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia


Szívből gratulálok a kicsihez. Én a negyediknél is rohantam az orvoshoz már 5 hetesen, és bár még kitapintással sem lehetett még megállapítani a terhességet, de én a fellegekben jártam, így senki sem tudta megmagyarázni, hogy ne járjak hetente az sztk-ba. :)

Ne félj! Ő a te kicsikéd, most már anyuka vagy. :)

2013. márc. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) hát én is annak ellenére, hogy sokan tanácsolták hogy még ne menjek dokihoz holnap délelőtt csak úgy szállok majd az orvosi rendelőbe. Olyan fura ezt hallani/látni hogy anyuka vagyok :) de nagyon jó érzés :)
2013. márc. 3. 22:14
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltam a dokinál, egyenlőre minden rendben van, 4,7 mm a kis picike :) egy hét múlva újra UH. :)
2013. márc. 4. 14:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát még mikor majd meglátod ultrahangon például a pofiját, vagy a pociját! :))))

Most messzinek tűnik, de hamar itt van ám a szülés.

2013. márc. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!