Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A prena teszt általi nem...

A prena teszt általi nem meghatározás 100%?

Figyelt kérdés
2018. máj. 4. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Allitolag igen
2018. máj. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

99.8 azt hiszem.

A down szindroma egy bizonyos mutaciojat nem mutatja ki,amelyik esetben nem olyan nagy foku a mentalis problema. Viszont ha erre gyanu merul fel azt latjak ok is,mivel hatarertekhez kozel van nagyon az ertek,ez esetben amniocentezist javasolnak.

Amennyiben az ertek nem 0.1 vagy 0.2 ennek a valoszinusege nem all fent es nem kell tovabb izgulni.

A masik 2 szindromanal ha jol tudom nincs ilyen.

En is csinaltattam es maximalisan ajanlani tudom.

2018. máj. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2

köszi, de nem ez volt a kérdés :)

2018. máj. 4. 14:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen
2018. máj. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Százalékot nem tudok, de a teszt kisfiút mondott és kisfiunk született
2018. máj. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kettes vagyok bocsi a nemet kitakarta egy messengerfejem 😄😄😄 mondjuk azert lepontozni nem tudom miert kell valos tenyeket kozoltem,amirol a vizsgalat elott tajekoztatnak is de hat akkor legyen meg a lepontozo orome remelem ettol jobb 😄

Egyebkent igen neme 100%,mivel a magzati dns-t nezik az anyai verbol es vagy x vagy y kromoszoma van tehat nem valoszinu,hogy tevednenek ;)

Jo babavarast

2018. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mivel a DNS-t nézik. Mivel nő vagy, a te véredben nem lehet Y kromoszómát kimutatni, csak egyetlen esetben: ha kisfiút vársz. Ha nem találnak a véredben Y kromoszómát, akkor kizárásos alapon kislányod lesz.

Nálam ikerterhességnél találtak y kromoszómát, ezért az eredményünk az lett, hogy az egyik magzat biztosan fiú. A másiknál az uh mutatta meg, hogy kislány.

Most egy babával egyértelműen ráírták a leletre, hogy a 'magzat neme: leány'.

2018. máj. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

#7 így teljesen érthető :)

#2 hasznos volt egyébként a válasz, nem tudom ezért miért kellet lepontozni...

2018. máj. 5. 22:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Bár a kérdés régi, de mi most kerültünk egy furcsa helyzetbe. 12+5 hetesen csináltattunk Prena tesztet. A neme a teszt alapján lány. Ma 16+3 hetesen az uh szerint egyértelműen kisfiú. A doki azt mondta ezzel az uh-val ritkán téved. Járt már más is így?
2019. máj. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kedves utolsó!


Végül fiú vagy lány babád született?

2019. nov. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!