Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köze a vékonyságomnak...

Van köze a vékonyságomnak ahhoz hogy kis súlyú babám lesz és kevés tejem?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel.

Mert ezzel bszogatnak szépen szólva hogy nem híztam még csak fogytam 2 kilót.

És még nincs pocim sem.

16 hetes vagyok.

Alacsony 163 cm és 45 kg.

A mellim kicsit nőttek 75C -t hordok.


2018. máj. 4. 14:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Eddig 75 Bt hordtam.
2018. máj. 4. 14:03
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Soványan lettem terhes, 16 kgot híztam, végre megtapasztaltam milyen normális testalkatúnak lenni, fedett, nőies alakkal. Sajnos 1,5 év alatt visszafogytam teljesen. 4,1 kg volt a babám, 58 cm, 15 hónapig szoptattam, addig a cicim is szépen megnőtt, most az sincs ami terhesség előtt volt, kb mellkasom van csak.
2018. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem sok köze van hozzá. Én elég sovány voltam mikor terhes lettem. Nagy babám született és rengeteg tejem volt :)
2018. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A pocak méret sem jelent semmit, és még csak ezután nő igazán, légy türelmes és a 17. Hétig emelyegtem, utána kezdtem hízni. Első vagyok
2018. máj. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent
2018. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem a vékonyság kérdése . Nekem minimális pocim volt mikor várandós lettem . 158 cm 49 kg val ... 63 kg val zártam 2560g volt a pici 44 cm. És még igy is hozzám.mérten nagynak mondható ... Pocakom a végére akkora volt csak mint egy 6 honapos kismamának..
2018. máj. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem tényleg picike lett a babám, 2,2 kg és 44 cm 38. hétre. Na és? :) semmi gond nem volt vele, 3 éves már, picike most is, de okos, korának megfelelően érett. Nincs semmi gond azzal, hogy pici egy baba.

Ami a szoptatást illeti, a szülés utáni napokban az amúgy B-s mellem megnőtt D-re, egy tejcsárda voltam, és mindenféle nehézség nélkül szoptattam két évig, ebből 6 hónapig kizárólag.

46 kilóval lettem terhes.

2018. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

156/43 voltam mikor teherbe estem. 75 b-s melltartót hordtam. 10 kgot híztam. 2600g51cmme született a lányom.

Hatalmas pocakom volt, mégis picike lett a lányom. 6hónspig szoptattam. (Tovább us tudtam volna, de elutasította)


Elég nagy butaságokkal csesztetnek! Közöld velük h nem szégyen ám utána olvasni a dolgoknak! Tegyék meg mielőtt beszólogatnak

2018. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez baromság. Sok kismama fogy az első hetekben a hányinger miatt. Én az ikerterhességemnél fogytam a kezdősúlyomból több kilót, pedig vékonyan kezdtem, mégis végül kihordtam őket rendesen és nagyon sokkal nem is jöttek előbb (plusz terhesség után még gebébben annyi tejem volt, hogy még most is jut nekik 15 hónaposan). A kolléganőm, aki nálam is alacsonyabb és vékonyabb, meg szült egy 4200 grammos kislányt. Szóval majd szülés után nyilatkozzanak a "nagyokosok".
2018. máj. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Nincs köze hozzá. Az egyik barátnőm az 50 kilójára összesen 8-at hízott a terhessége alatt, ennek ellenére 3,5 kilós volt a baba.


Ha vékony vagy, az a baj. Ha duci vagy, az a baj. Ha sok zöldséget, gyümölcsöt eszel, akkor azzal csesztetnek, hogy miért nem táplálkozol laktatóbban. Ha a frissen sült fehér kenyeret kívánod, akkor azért szólnak meg, hogy miért nem eszel zöldséget.


Csinálj mindent úgy, ahogy az ösztöneid súgják és ahogy jól esik. A kéretlen tanácsokra vonatkozóan pedig: egyik füleden be, a másikon ki :)

2018. máj. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!