Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Huszonnégy órás cukorprofil...

Huszonnégy órás cukorprofil hogyan zajlik?

Figyelt kérdés

A cukorterheléses vizsgálatnál a második érték 8 lett. Ezért diétáznom kell, és elküldött a nőgyógyászom cukorprofilra. Egy teljes nap alatt kb 8x fognak vért venni, ennyit tudok róla. Az is tudom, hogy kora reggel fogok menni ,éhgyomorra veszik az első vért. Valójában azt szeretném tudni, hogy van e arra remény, hogy kapjak branült, vagy mind a nyolcszor össze fognak e szúrkálni? Sajnos meglehetősen rosszul bírom az ilyesmit,és remélem, hogy megoldható ez egyszerűbben ( branüllel) vagy nem pazarolnak rám egy napra egy branült? Mire számítsak? Mi ennek a megszokott menete?

Köszönöm a válaszokat: 17 hkm



2018. máj. 7. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kétszer voltam cukorprofilon két különböző kórházban. Fel sem merült, hogy branült kapjak.
2018. máj. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem "csak" 6x vettek ilyenkor, bizony mindegyik új szúrás.

Nálunk úgy van, hogy vért vesznek ott, ahol alapbóp is, el kell menni enni, és 1 óra múlva vissza az új szúrásra, innentől már a szülészet nővérpultjánál vették. Az elsőnél megkaptam az összes csövet, azokat leadtam a pultnál és mindig visszamentem a levetetni

2018. máj. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezt szomorúan hallom. Én Keszthelyre megyek csütörtökön.Remélem legalább kedvesek lesznek és megértőek.

Ha nem emelik fel a lábam, hányok :( Sajnos ez van. De előtte annyira lefehéredek, hogy meg szoktak ijedni..

2018. máj. 8. 11:16
 4/4 A kérdező kommentje:

Túl vagyok rajta. Csak hatszor vettek, de kaptam egy ágyat ( mivel ugye éjszakára is maradtam) és mikor szóltam, hogy nem bírom, az ágyon fekhettem minden levételnél... és képzeljétek.. Egyáltalán rosszul sem lettem így. Ezentúl mindig fekve kérek vérvételt :)

Vittem magammal lidocain sprayt, egyáltalán nem éreztem semmit :) Az eredmények is jók lettek, vagyis a diéta elég, mást nem kell csinálni :)

2018. júl. 6. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!