Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit éreztél a szülés előtti 1...

Mit éreztél a szülés előtti 1 napban?

Figyelt kérdés
A 37.hétben vagyok...fogalmam sincs h mi vâr râm. Honnan fogom tudni h indulni kell?
2018. máj. 7. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Még aznap sem
2018. máj. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szintén semmit. Még CTG-n is voltam délelőtt. Majd délben egy áruházban kezdett folyni a magzatvíz. De még akkor sem éreztem semmit. Csak hogy valami folyik.
2018. máj. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39+2re szültem Pénteken voltam Nst n ahol minden rendben vol másnap hajnalban elfolyt a magzatviz,nem volt semmi jele elötte valoló nap hogy szülnék.
2018. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
reggel a boltban voltam, délelőtt megfőztem, este még együtt voltunk a férjemmel :)) Semmit nem éreztem. Aztán éjfélkor elpukkant a burok, elázott az egész hálózoba szó szerint :))) Mint a filmeken :), másnap meglett a baba.
2018. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

40+5 napon szültem, semmi különösebb előjel nem volt, max annyi, hogy napok óta kényelmetlen volt a járás, úgy éreztem egy túlfújt lufi a hasam. Reggel voltam ctg-n, a doki azt mondta, hogy másnap megindítják a szülést, de valószínűleg nem lesz rá szükség. Délután 7 körül az erkélyen ültünk és beszélgettünk, mikor éreztem, hogy valami tompán pukkan a hasamban, utána hogy folyik a magzatvíz. Még lezuhanyoztam, átöltöztem, egy óra múlva értünk a kórházba.

Meg fogod ismerni, mikor jön a baba, a rendszeres, gyakori összehúzódásokat vagy az elfolyó magzatvizet nem fogod mással összetéveszteni :) Ha mégis bizonytalan vagy, pl hogy jósló fájást érzel-e, vagy igazi összehúzódást, nyugodtan hívd fel az orvosod, vagy menj be a kórházba, de vannak praktikák, pl melegvizes zuhany, amitől a jósló fájás elmúlik, az igazi nem :)

2018. máj. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Egy pâr barâtnőm azt mondta h nyugtalanok voltak előtte,feszültek...

2018. máj. 7. 19:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne mert 7 napom van hátra a dátumig. De semmit nem érzek
2018. máj. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam mar a kilakoltatás napok óta ment m indítani akartak lassan. Hat Bem kimeltem magam, tésztát gyurtam, karácsonyi vásárba mentem, vásároltam foztem mostam vasaltam. Előző nap egy hadseregnek való palacsintat sutottem és kelt tésztát keszitettem:) annyit éreztem késő du-n h mar faj a derekam jobban mint szokott, de a gyerek virgonc volt, pedig azt mondtak szülés előtt megnyugszik... hat meg éjfélkor is box meccs volt bent. 5 körül kezdett szivárogni a magzatviz... du-n 4 re lett meg a fiam!
2018. máj. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elsőnél semmit, éjszaka minden előjel nélkül elfolyt a magzatvít. Másodiknál egész nap fájásaim voltak.
2018. máj. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40+3ra szültem, előtte való nap nem éreztem semmit se napközben. Biciklivel mentem fel a kórházba nstre :-D aztán este nem tudom, csak feküdni volt kedvem, most visszagondolva kicsit fura volt. Aztán lefeküdtünk filmet nézni és éreztem egy pukkanást. Na mondom... És akkor már folyt is a magzatvíz.
2018. máj. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!