Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyamatos erős vérzés görcsöl...

Folyamatos erős vérzés görcsöléssel jelenthet csak vetélést?

Figyelt kérdés

Másfél hete rózsaszínes folyásom volt, az ügyeleten a dr nő azt mondta ez normális, és irt fel progeszteront és magnéziumot. Ma reggel már rozsdabarna színű volt egy csepp folyás, majd mostanra más véres. Nem ömlik belőlem, csak pár csepp, és mintha a bal petefészkem fájna.

Nagyon félek, orvoshoz megyek, addig kérlek nyugtassatok meg, hogy nem lesz semmi baj.


2018. máj. 9. 16:24
 1/6 A kérdező kommentje:
7 hetes vagyok
2018. máj. 9. 16:24
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha görcsölsz az nem valami jó jel :( De drukkolok (én elvetéltem majd kövi terhességnél progit kaptam,de vérezni kezdtem,így emelve lett az adag,de még 2 hétig hébe hóba volt vérezgetés,barnázgatás,de görcs nem..nem látták a vérezgetés okát,de minden rendbe lett :) az utána lévő terhességnél csak egy egyszeri kisebb vérzés volt,de rendbe lett)
2018. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vereztem, gorcsoltem. Omlott belőlem..és senki nem ertette hogy mivan mert a baba megmaradt és nem lattak a verzes helyet sem. 3 éves. Mindig van remény! Én is iszonyat kétségbe voltam esve.aterzem a dolgot de tényleg vannak csodák! Kaptam utrogesztant és magneziumot.
2018. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szintén görcsöltem,úgy folyt a vér belőlem,mintha csapot nyitottak volna meg. Mire kórházba értünk én biztos voltam benne,hogy vége,elment a babánk. De hála istennek azóta is jól van,23 hetes fiúcska a pocakban.
2018. máj. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szerencsére minden rendben, friss vérzést nem látott a doki. 6+6 hetesek vagyunk, szívműködés van :-)

Kaptam utrot.

2018. máj. 10. 14:07
 6/6 anonim ***** válasza:
szuper :)
2018. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!