Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés után menzi? Múlt hét...

Eszo kérdése:

Vetélés után menzi? Múlt hét hétfőn sajnos elment a kisbabám, de mivel nagy fájdalmaim voltak műtéti úton rá kellett segíteni

Figyelt kérdés

--kitisztítottak..majd 3 hét, azaz már csak 2 múlva kell visszamennem kontrollra..


az érdekelne, hogy kb mikorra várjam a következő menzit? ez most annak számított végülis?

+ az még normális, hogy 1 héttel a műtét után is barnázgatok?


olyanok válaszát várnám, akik már átestek ilyen sajnálatos dolgon..

köszi


2010. jún. 14. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem szinte pontosan négy hétre jött meg vetélés után a következő havim. Éppen, hogy befejeződött a barnázás (tehát egy héttel a műtét után én még bőven véreztem).
2010. jún. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

és mikor lehettél először együtt a pároddal?

nekem nem mondtak semmit..

2010. jún. 14. 13:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Mint az elsőnek.

Az orvosom azt mondta, hogy ilyenkor "mindenféle" előfordulhat: vérezhetek egy hétig, de kevesebb, vagy több ideig is. A következő megjöhet hamarabb, vagy időben, vagy később, de ki is maradhat egy-kettő. Ezek szinte természetesek. Csak akkor kell rögtön visszamenni, ha rendellenes vérzés van (pl hirtelen nagyon nagy mennyiség, vagy darabos), vagy bármilyen fájdalmam van (nem ami menzikor amúgy is szokott)

Azt is mondta, hogy rengeteg nőnél előfordul (sajnos), de általában nem befolyásolja a következő terhességet.

2010. jún. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ami veled történt. Nekem az első missed ab műtét után 3 hétre jött meg a menstruációm, a 2. missed után a 7. héteg kellett meghozni gyógyszerrel, mert magától nem akart megjönni. Mindkétszer rengeteg vér jött belőlem, de ez ilyenkor normális. Ezek után vissza is áll a normális ciklus.

Nekem azt mondta a doki, hogy 6 hétig ne legyünk együtt a férjemmel, amit be is tartottunk.

2010. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nagyon sajnálom..........

Nekem ápr. 4-én ment el a 8 hetes babám, elhalt...műszeresen fejezték be.....10 napig tartott mire kitisztultam.

Az orvosom 4-6 hetet mondott hogy addig kell a következő menszesznek megjönnie. Nekem 32. napra jött meg először, másodszor pedig 29-re.

Még egyet megvárunk aztán próbálkozunk...Fel a fejjel........

2010. jún. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
utolsó vagyok.......a szexet meg szerintem bízd a testedre.....nekem a dokim ezt mondta....Ha kívánod és jól esik már az gyorsítja a regenerálódást és a hormonok visszaállását....persze eleinte finoman...
2010. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!