Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Carazettet szedek, fél éves a...

Carazettet szedek, fél éves a kisbabám. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Egy hete késik, 4 nap késés után csináltam egy tesztet, ami negatív lett. A leírásban benne van, hogy lehet hogy kimarad a vérzés, vagy szabálytalan lesz, de ami aggaszt, azok a tipikus terhes tünetek: szédülés, hányinger, szagérzékenység, fáradtság, álmosság.
2011. okt. 24. 08:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy nem tudok meggyőző válasszal szolgálni, válaszolni, de megkérdezhetem, hogy mióta szeded a Cerazette-et? Én 9 hónapja szedem, és több, mint fél éve vérzek. Te véreztél tőle vagy nem? Szerintem kizárt, hogy terhes vagy.
2011. okt. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én 2 hónapja szedem, és nem vérzek mióta szedem, szülés után 6 héttel jött meg először, és be is állt a ciklus addig amíg el nem kezdtem szedni, azóta semmi
2011. okt. 24. 15:35
 3/12 A kérdező kommentje:

Ami nyugtalanít, hogy progeszteron tartalmú gyógyszerről van szó, ami támogatja a terhességet. És van peteérés és kilökődés a gyógyszer mellett, a spermák bejutását gátolja a méhbe.

Lehet, hogy túlaggódom, de mostanában sok rosszat hallottam erről a gyógyszerről,

2011. okt. 24. 18:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia!Én pont ugyan így vagyok mint te, most már 4 napja késik a menstruációm, a kisfiam 5 hónapos és nem csak szopizik már mellette főzeléket is eszik.Igazából nem tudom mit gondoljak, tünet nálam ami először furcsa lett az iszonyú fáradtság és álomkór!Én még nem teszteltem majd pénteken ha addig sem jön meg!De írj majd veled mi lett mert most már aztán kíváncsi vagyok!Üdv! K.
2011. okt. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pozitívat teszteltem ma, igaz nem reggeli első vizeletből. Ezt vehetem biztosra? Délután hozok még egy tesztet. qoupidot csináltam, azt mondták ez a legjobb. Mi lesz most?
2011. okt. 25. 12:57
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt a mindenit!Nem semmi!Én ma teszteltem nem bírtam ki én clearblue compactot kaptam de azt mondják lehet csak 50-es vagy 25 érzékenységű, akkor viszont nekem még lehet korai volt.Nekem 33 naposak a ciklusaim általában és az első fiamat egy 25-ös érzékenységű teszt csak a 38. napon mutatta ki!Most nem tudom akkor gratuláljak vagy inkább ne?Ha pozitív és nem is első pisiből akkor az tuti!Üdv. K.
2011. okt. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Délután csináltam még egy tesztet, egy gabrielt. Ez 25-ös, és ez is pozitív lett. Hívtam az orvost, csütörtökön megyek hozzá. Mindig is 1 gyereket akartunk, sose terveztünk többet, ezért is kértem a gyógyszert. Mégis néhány óra telt csak el a teszt óta, már kötődöm hozzá. Meglátom mit mond az orvos, a gyógyszer árthatott ilyenkor? Ma már nem vettem be.
2011. okt. 26. 00:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát úgy látszik ez a baba nagyon jönni akar!Nem hinném, hogy a gyógyszer ártott volna neki, hiszen alacsony hormontartalmú ami látszik is ugye.Az én tesztem tegnap negatív lett.De a baj az hogy nekem már ugye 2 fiam van és egyikkel sem voltak annyira tipikus terhes tüneteim csak az álomkór ami nálam most is megvan bár a kisebbik fiamnál émelyegtem rendesen.Nem tudom még várok aztán tesztelek mégegyet.Azért majd jelentkezz mi van veletek!Vigyázz magatokra!Szia!Üdv! K.
2011. okt. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ÚRISTEN.

Első vagyok. Ez nagyon durva! Én még nem hallottam senki olyat, aki emellett a gyógyszer mellett lett terhes. Én mondom, 9 hónapja szedem, és csak azért utálom, mert már több, mint fél éve folyamatosan vérzek tőle, nincs szünet, de ezt több doki is mondta, hogy ez a legbiztosabb a szoptatás alatt.

Én sem tudom, hogy most mit mondjak Neked, gratuláljak-e vagy ne. Ledöbbentettél, és most fogom abbahagyni a gyógyszert, megadtad a löketet hozzá.

Minden jót kívánok NEked, remélem, minden úgy alakul, ahogy szeretnétek. Szurkolok!

2011. okt. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok K. vagyok!Tegnap én is halvány pozitívat teszteltem!!Nem lehet, hogy a bogyó miatt??Ez durva azért...
2011. okt. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!