Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mozog a baba, és nekem félelme...

Mozog a baba, és nekem félelmetes. Másnak is?

Figyelt kérdés

Szóval a napokban kezdett el mozogni, de mindig megijedek, kicsit ilyen idegen érzés, hogy ott bennem mozog valami. Vártam már nagyon, de most mégis megijeszt.

Van még valaki így?


2018. máj. 10. 15:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Utolsó ugyan ez volt nálam is 😂nálunk párom sokszor ránézni sem birt esténkét a pocakra akkora buli volt odabent és bevallom néha számomra is ijesztő volt amit művelt . Szerettem amikor éreztem ,hogy mozog viszont mikor a bordáimon zongorázott a lábával na az nem volt kellemes 😂😄
2018. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hidd el az még félelmetesebb lenne ha nem mozogna!!
2018. máj. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A legjobb erzes a vilagon!!!!
2018. máj. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
En 15 hetesen utaztam haza repulovel es mikor szalltunk le akkor ereztem eloszor konkret rugast. Most kb 3 hetig nem nagyon tunt fel csak neha ha nagyon koncentraltam. Mar tiszta ideg voltam hogy mi lehet vele. De vegre bulikazik tobbszor. Es imadom 😍 sokszor hangosan nevetek rajta ☺️
2018. máj. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!