Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg normális az ilyen...

Tényleg normális az ilyen mértékű fájdalom?

Figyelt kérdés
31 hetes kismama vagyok, kb. 3 hete iszonyúan fáj a derekam minden lépésnél beszúr, de csakis a bal oldalon. Aludni is alig bírok, a doki szerint normális. Második baba lesz, az első terhességnél semmi féle problémám nem volt, de ez a fájdalom elviselhetetlen már! Kinek van ilyen tapasztalata? Szülés után elmúlik?

2018. máj. 10. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb a huszadik hettol van ez. Hol jobban faj, hol kevesbe. A derekam es a szemeremcsontom is. Nekem is azt mondtak, normalis. 34 hkm
2018. máj. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. Szules utan elmult. Szobatarsammal azon nevettunk hogy horkol a masikunk :D azota se faj semmim. 5hos nagyfiu anyukaja:)
2018. máj. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megnyugodtam :D
2018. máj. 10. 22:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, normális :) nekem a 36. héttől annyira nyilallt a sípőm, hogy a buszmegallóig, ami kb 100 m, sírva botorkáltam ki negyed óra alatt. Komolyan azt hittem, hogy le fogok bénulni. Szülés után nem azonnal jött rendbe, hanem pár hét alatt, szóval ne ess kétségbe, ha nem dupla szaltóval fogsz leugrani a szülőágyról :)
2018. máj. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem14ik héten kezdodott. Komolyan sírva ültem le a gyerek melle a játszó szonyegre és volt h nem tudtam felkelni csak négykézláb. A forgoim a mintha kést szúrtak volna és minden mozdulattal beljebb döftek volna. Dokim szerint a 10kilot plusz amit cipelem az előző terhesség hét képest, más lett a súlyelosztás, és ugye a kisfiam 11 kiló szóval öt is cipelni kell időnként és kb nulla pihi. Mindez együtt adja. De nem okoz alapjában véve gondot, csak borzalmas. Van h agybol csak úgy tudtam kikelni h lefordultam az agyrol 4kezlabra és onnan tudtam felállni félig... most 1-2 hete jobb de 2,5 hónap szörnyű volt. Úgy mentem mint a 90eves dedim.... görnyedve és csoszogva és borzalmasan lassan... és a 16 hosom meg futott. Ajj nagyon nehéz de most jobb😊
2018. máj. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: jelenleg 26 hetesek vagyunk! Szóval meg sok is van hatra nekem!
2018. máj. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajna normális. Ami nekem segített: melegvizes zuhany, fittlabdán ringatózás, lóbalzsam. Ha van a közeletekben olyan uszoda, aminek elégedett vagy a tisztaságával, akkor az úszást is meg lehet próbálni.
2018. máj. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!