Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes pocakot illik bikiniben...

Terhes pocakot illik bikiniben 'villantani'? Vagy vegyek inkább tankinit?

Figyelt kérdés

Kb. 32-34 hetes leszek, amikor megnyit a strand. Vízbe én már nem megyek a fertőzésveszély miatt ( max. a lépcsőre állok kb. térdig érő vízben, ha le akarom hűteni magam); de a férjemet szívesen elkísérném, még így is jó kikapcsolódás lenne nekem is.

Az alakommal nincs nagy gond, csak pocakom van, 58 kg vagyok így terhesen. Eddig csak bikinit hordtam. Felvehetem így is; vagy inkább ilyenkor már a tankini az esztétikusabb?


2018. máj. 11. 12:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%
Simán bikini!😀😀
2018. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
56%
10-sel értek egyet, én sem tartom esztétikusnak. Mondjuk van olyan terhes kismama, akinek nagyon szép kis pocakja van, de láttam már mindenórás, kékeres, kifelé forduló köldökű, szétrepedt bőrűt is. Attól viszont rosszul voltam. Engem nem zavar a kismamahas, a tanga, sem a monokini, de nem mindegy, hogy milyen hasat, feneket vagy cickót tesznek ki.
2018. máj. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12%
Már csak a perverz pasik miatt is tankini. Tudom, megbámulják a csini bikinist is, de sajnos elborzasztóan sok azoknak a pasiknak (többnyire férjek) a száma akik lesik kocsonyás szemekkel a pocakos nőket. Terhesen kifejezetten zavar, volt rá példa hogy láttam a pasin hogy hogy bámul (ráadásul ruhán keresztül), fujjj hányingerem is lett. Egyszer egy fickó még utánam is fütyült......
2018. máj. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
78%
Én bikinit hordtam, 30 hetesen voltunk nyaralni. Sokat voltam a tengerben, és az árnyékban is, arra figyeltem ne melegedjen fel a hasam. Ertheto, hogy medencébe nem mesz, én se mentem volna, de zuhannyal simán hathetes magad.
2018. máj. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó vagyok és azt szerettem volna irni, hogy hutheted magad
2018. máj. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
70%
Nincs mit szégyellni egy terhességen. Legalábbis általánosságban.
2018. máj. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
55%
Én úgy tudom h a ver bőség miatt és amigy is kerülni kell a pocaknak az erős napsütést! De kérdezd meg a dokid! Én tankinit fogok hordani.
2018. máj. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
53%
A Tankini azért is jó, mert ha vizes (lezuhanyzol benne a strandon), hűti a pocakot. De egyébként is esztétikusabb, a terhesség nem betegség, de másállapot. A bikini szvsz nem terhesen való, mint ahogy a haspólót sem hordod gondolol terhesen vagy crop topot...
2018. máj. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
70%
Én vettem tankinit, jobban érzem magam úgy, na meg a naptól is védi a pocakot.
2018. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!