Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit illik venni a védőnőnek...

Mit illik venni a védőnőnek ill. mikor?

Figyelt kérdés
Nincs fogadott dokim csak a védőnő aki rettenetesen aranyos és segítőkész ami miatt úgy érzem illene valamivel megajándékozni. Mivel és mikor? Én a szülés utánra gondoltam hogy egy kép a babárol és még hozzá valamit de mit? Pénzt, Bonbon, Utalvány stb?

2018. jan. 10. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Én sose adtam a védőnőnek semmit.

Szerintem nem kell ilyenre "rászoktatni".

2018. jan. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Csinálhatsz neki egy ajándékcsomagot. Egy doboz, bele kávé, tea, csoki, stb. Vagy egy virág, mondjuk orchidea. Szerintem ennyi bővel elég. A pénzt és az utalványt soknak tartom.
2018. jan. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Anyukám védőnő, ritkán kap ajándékot, de olyankor csokit szoktak adni esetleg virágot ritkán kávét.
2018. jan. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Minek? Ez a munkája
2018. jan. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Eszembe sem jutott. Főként, hogy a munkája majd csak akkor ér véget, amikor a gyerek betöltötte a 6 évet és iskolába megy. De addigra meg úgy megritkultak a találkozások (meg szült is közben egy gyereket ő is), hogy már nem volt jelentősége.
2018. jan. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Anyósom védőnő, nagyon ritkàn kap, akkor is csokit általában pedig nem szereti, vagy cserepes viràgot, annak mindig örül. Pénzt ha akartak neki adni, mindig visszautasítja, és kellemetlenül is érinti. A gyerekről képet adni meg szerintem gàz.
2018. jan. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

Én védőnő vagyok, én kifejezetten örülök, ha a gyerekekről kapok képet, ki szoktam tenni a tanácsadóban, a falamra, jól esik rájuk nézni.

én ezeket kaptam már:ajándékkosár, csoki, bögre a gyerek képével, asztali naptár a gyerek képeivel, volt akitől egy kiló gumicukrot kaptam(kedvencem), gravírozott toll, fényképes határidőnapló


Nem várom el, de nagyon jólesik, ha kapok, és különösen a személyes ajándékoknak örülök, mert egyfajta visszajelzés, hogy szeretnek.

2018. jan. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

Teljesen felesleges paraszolvenciát alkalmazni akár védőnőnél, akár másnál.


Ez a munkája.

Zárójelben megjegyzem, hogy sajnos, mert számomra pl. az életemből elrabolt 30-40 perc az amit minden hónapban nála kell töltsek mivel már sajnos nem lehet lemondani őket. Valószínű peches vagyok, hogy kifogtam egy teljesen 0 használhatóságú védőnőt. Ha valamire kíváncsi vagyok, akkor neten keresek utána, a védőnőhöz járás csak kötelező macera.

2018. jan. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!