Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan segíthetnék a melleimen...

Hogyan segíthetnék a melleimen? Kell éjszakára sportmelltartó? Ér valamit, vagy csak árt?

Figyelt kérdés
Világ életemben picike mellem volt (melltartót csak amiatt hordtam, hogy látszódjon valami a ruhában) 75A de nem volt szükség úgymond tartásra, mert feszes és formás volt. Viszont terhesen elkezdett megnőni. (80C-nél vagyok 20.héten)Most kezdtem el aggódni, hogy mi van ha még ennél is nagyobb lesz és lógós és csúnya? Megelőzhetem valahogy a súlyból eredő lógást? Tudom, genetika, meg nem lehet előre tudni... de segíthetem bármivel is, csak egy picit? Olvastam, hogy sokan hordanak éjszakára is sportmelltartót. Ér valamit? Nekem nagyon kényelmetlen, bármilyen melltartó, szeretem, hogy szabadon vannak, de ha ezzel ártok akkor elviselem...

#lógó mell #mellforma megőrzés
2018. máj. 13. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is a sportmelltartot ajánlották .. első éjszaka levettem annyira zavart .. Ahogy feszültek a melleim annál rosszabb volt ...
2018. máj. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
A megemelkedett súly mindenképp árt a tartó szoveteknek. Én terhesen hordtam nappal ejjel viszont nem. Na amikor megszületett a gyerek és a szoptatás kezdodott na én onnantól nem tudtam elviselni a melltartót semmilyen formaban.... fajták a cicik, szoptatás miatt erzekyn bimbók, feszülő változó mell méretek, ahhh ilyen szempontból gaz volt főleg az első 3-5 hónap... nálam legalábbis emiatt kissé megereszkedtek, de nem lettek logosak. Más formája lett de hála égnek nem csúnya. Viszont ismerősnek kisebb melle volt és szoptatás után marhan meg utalta a melleit. 2 hónapig szoptatott csak de olyan lottyedt lett elmondása szerint h muszáj lesz dokihoz fordulnia vele. Szerintem ha kényelmetlen ne hordj ejjel melltartót mivel az én velemnyem az h ha állandóan fel vannak nyomva és tartja valami őket nem is erősödik a tartó szövet se. Én ejjel sose voltam cicifixben... de lehet neked vagy másnak hasznos. Szerintem ezt neked kell kitapsztalnod.
2018. máj. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%

A közhiedelem ellenére a tartószalagok sajnos nem tudnak megerősödni. Nem lehet őket edzeni sem. Ezt bármelyik plasztikai sebész elmagyarázza ha kell.

Genetika, ha valaki nem túl szerencsés könnyen megnyúlnak a szalagok. Védekezni ellene kizárólag folyamatos megfelelő támasztással lehet, amire még éjszaka is szükség van.

A sportmelltartó illetve az úgynevezett kompressziós melltartó, tökéletes támasztást nyújt.


Nekem ezt anno több plasztikai sebész is elmagyarázta. Korábban én is örökké melltartó nélkül voltam, de tipikusan gyenge szövetekkel rendelekző vagyok. Én plasztikáztattam a lógó melleimet, és a sebészem javaslátára én bizony a mai napig sportmelltartóban vagy komoressziósban alszom. Amúgy ő speciel plasztika nélkül is ezt ajánlaná minden nőnek.

Az elején nagyon utáltam éjszaka. De aztán gyorsan hozzá lehet szokni.

Most, hogy állapotos vagyok, most aztán különösen figyelek rá.

2018. máj. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!