Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan segíthetnék terhesség...

Hogyan segíthetnék terhesség alatt a munkahelyi stressz enyhitésében?

Figyelt kérdés
Hogyan segíthetnék terhesség alatt a munkahelyi stressz enyhitésében, hogy ha a stressz a helyetből adodóan keletkezik és etikailag nem tartozik rám?
2017. márc. 24. 01:56
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Komolyan már a stressz is etikai alapon érint valakit?

Én hülye meg eddig azt hittem,hogy ez egy öröklött viselkedésforma,ami a test reakciója bizonyos szituációkra...


Egyébként ha etikailag nem érint téged,akkor nagyon egyszerű a válasz,legyél etikus immorális helyett és a helyzeted azonnal stabilizálódni fog.

2017. márc. 24. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meggondolnám, hogy a család e a fontosabb, vagy a munkahelyem. (nem kicsit, nagyon)
2017. márc. 24. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de mint kívülálló hogyan lehetne segíteni rajta, hogy kevesebb legyen rajta a nyomás?
2017. márc. 24. 23:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Hanyadikban van?


Ha segíteni szeretnél, az kedves dolog, én otthon maradnék, ha szeretem a munkatársaim, akkor is.

(de azért örülnék, ha meglátogatnátok otthon)


Ennél jobb védettség nemigen van.

A munkahelyi stresszt nem tudom megítélni, mennyire káros a babámnak, vagy nekem.

A nyugalom elég fontos, és azt munkahelyen nem hiszem, hogy kapható.

2017. márc. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ha olyan a munkaköröd akkor előbb utóbb ugyis lesz valaki aki leidegesit.

Én 5 honapos koromig dolgoztam nem birtam tovább cérnával sem sehogy.

Vannak nálunk a cégnél akik kénylemes irodában ülnek és naphosszat beszélgetnek meg mit tudom én mit csinálnak azok jó hogy végig birják a 9 hónapot vagy onnan mennek szülni. De akarki akármit ir vannak olyan munkakörök amit nem lehet terhesen birni. Még sokszor nem terhesen is elég. Terhesen meg aztán végképp a megnövekedett hormonszint a vértöbblet, ehhez esetleg társul rosszullét, magas sav stb...

Aki birja úgyis fogja csinálni aki nem az nem. Én anno szóltam a 91. napot betöltve hogy terhes vagyok és addig dolgozom még birom. 5 honapo volt. Akkor szóltam hogy felfog venni az orvosom azt kaptam hogy nagyot csalódtak bennem emiatt. Pedig az én munkaköröm azon felül hogy koszos is idegörlő. Majd 3 evvel később a főnököm is terhes lett aki ugye egy sokkal tisztább és nyugodtabb környezetben dolgozik mégis 5 hónaposan ő is eljött táppénzre.

Persze mint munkavállaló nem szólhatok csak kérdem en akkor miért én voltam a csalódás????? De vannak nálunk olyan munkakörök is ahol az elejétől kezdve tiltva van hogy valaki dolgozzon hiába nem olyan stresszes.

2017. márc. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 -ös ott a pont :)

(de nem szoktam pontozni senkit, csak képletesen írtam)


Egyetértek!

2017. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!