Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehetséges az...

Terhesség alatt lehetséges az erős menstruációs vérzés?

Figyelt kérdés
Volt már terhesség alatti vérzésem,de az kis mennyiségű volt... Viszont tegnap 1éjjel alatt teljesen átázott az éjszakai betétem

2018. máj. 13. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász.. mi nem vagyunk orvosok
2018. máj. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kedden tudok csak orvoshoz menni
2018. máj. 13. 13:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális.Azonnal orvos,akkor talán még nem késő.Ez nem olyan,amivel várni lehet.
2018. máj. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Irány a kórház!
2018. máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmikeppen sem normalis, es sztem ezt te is tudod, csak azt nem ertem miert nem mentel egybol az ugyeletre. Ilyen esetekben nem kerdezget az ember, es nem var napokat az orvossal, mert minden perc szamithat...
2018. máj. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És feltehetően már nem is vagy terhes. Mások kevés vérzéssel is azonnal ügyeletre mennek, hátha meg tudják tartani a terhességet.
2018. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány hetes vagy...

Koraterhességben ez nagy eséllyel vetélést jelent.

Később nem feltétlenül.

Nekem volt özönvíz-szerű vérzésem 12 hetesen. Sokkal erősebb, mint egy menses. Méhszájon tapadó placenta okozta, abból véreztem.

Kétes volt bár; de a babánk megmaradt hál' Istennek. Most is itt rugdos a pocakomban és hamarosan megszületik.


Én a helyedben azonnal ügyeletre mentem volna az éjszaka közepén is. (Akkor én így is tettem, nem ide írogattam.) Ha még mindig nem mentél el, akkor készülj össze, és menj! Most!

2018. máj. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semniképp sem normális. Azonnal kórház! Talán még van esély megmenteni.
2018. máj. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mi van veled azóta?
2018. máj. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A Méhlepény rossz tapadása okozta a vérzést. Köszönöm a gyors válaszokat és az aggodalmat!❤️
2018. máj. 14. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!