Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a terhesség vagy...

Sacko91 kérdése:

Lehetséges a terhesség vagy valami más lehet a háttérben?

Figyelt kérdés

Nos...tudom 200 millió ilyen és hasonló kérdések vannak de szeretnék személyreszabott válszokat kapni és nem nap hosszat kutatásokkal tölteni ezzel kapcsolatban ,már ha van olyan akivel ez megtörtént vagy hasonló dolgot élt meg és hogy mi lett vagy nem lett 🙂

Na hát ... menszeszem előtt kb 1 vagy másfél héttel erősebb alhasi görcsös fájdalmaim voltak melyeket nem tudtam hova tenni mivel velem ilyen nem volt ezelőtt gondoltam hátha csak a cisztám miatt lehet ami 1 ideje megvan de erről majd lentebb ... de elvileg ilyen menstruációs görcs szerű fájdalmat ez nem okoz . A fájdalom maga 4-5 napig tartott majd mint egy kötelet elvágtak és egyszerűen csak egyik napról a másikra már nem fájt . Aztán vártam a menszeszt mint valami megváltót 5.-ére de semmi 6se de 7 se majd 8 -án erősebb görccsel 33 napra megjött de nem úgy ..ezt bővebben úgy írnám le hogy csak tisztaságival vagyok azóta is oly annyira kevés vérzésem van szinte nincs is ..azaz néha egyszer jön ilyen vilagosabb maszat majd semmi 1 nappra meg is szünt mára megint kb egy maszat erejéig volt meg ,nekem ez furcs ilyen soha nem volt ... Tesztet nem csináltam mert viszont olyan volt h első napba nem annyra van meg csak másnapra önt el de szó szerint ami tart 5 napig de most ilyen nincs . Ja ...igen... az első nap ilyen nyák szerű átlátszó barnás szerű dolog jött aztán váltott élénkebb pirosra fél napra de nagyon gyengén majd jött csak barna es szünet ... hmmm valakivel ha történt már ilyen akkor mi baba lett a vége vagy hormonalis dolog ???? Ja és igen van egy 5x 5,6 cm cisztam a jobb oldalon ahol nincs már petevezetőm egy ezt megelőző méhenkívüli terhesség miatt ...



2017. dec. 11. 20:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Néhány helyesírási és betűhiány probléma miatt elnezést kérek csak gyorsan irtam meg telóról és nem néztem vissza hogy mennyire hibás a szöveg ... ha valami nem érthető akkor azt leírom újra 🙂
2017. dec. 11. 20:58
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hát pedig ezen egy teszt segitene reggeli első pisiből mert ez bármi lehet...
2017. dec. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én arra tippelnék h kifakadt a ciszta.
2017. dec. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tesztet feleslegesnek is tartom mert holnap amúgy is megyek nőgyógyaszhoz mert úgy volt lebeszélve 1 hónapja hogy a következő menszi után (ami most volt vagy lett volna ) menjek vissza kontrollra hogy kifakadt e de nem volt számításba hogy késni is fog így később is megyek vissza ...lehetséges egyébként a késés a cisztától is ? Nekem is ez volt a gyanúm hogy kifakadhatott egészen ma hajnalig mert már este folyamán úgy feküdtem le hogy iszonyatosan nyom és fáj ahol a ciszta is van ergo a jobb oldalinál aztán nem birtam teljesen vízszintesen feküdni sem mert nyomott és kellemetlen volt a pláne meg az hogy érezhetően és látszólagosan fel is puffadt az egész alsó has részem :-/ majd hirtelen elöntött a hányinger szédültem és lezsibbadtam ...fel is keltettem a páeomat hogy nem vagyok valami jól a nyelvem is zsibbadt . Nem vagyok orvos de szerintem a vérzés kimaradása lehet hogy azért is van mert a cisztától nem engedi távozni a rosszul lét meg a bent maradt alvadt vértől is lehet de majd holnap reggel kiderül .... nem akarok tippelgetni.

Viszont van a másik oldal a bal amiben szintén éreztem hasonlót ezt megelőző este csak az nem volt oly nagy mértékben kellemetlen és párom is jelezte pont tegnap délután hogy "ohhh mi lett a cickóval ? - Én : mert ? olyan nagyobb " :-D szóval nem tudom lehet e hormonális befolyással a ciszta ?

2017. dec. 12. 08:41
 5/8 anonim ***** válasza:
én biztos nem birtam volna ki nem bírnám ki hogy ne lőjjek el egyet, .. amugy meg ha mész dokihoz ugyis a kélrdés felesleges volt hiszen ő majd megmondja mi bajod mivel mi csak találgathatunk.
2017. dec. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem te most azt várod h valaki azt mondja neked itt h biztos terhes vagy, mert nagyobb lett a melled.

Pedig felesleges itt találgatni, mert úgy is a doki a döntő és nem a mi válaszunk.

Egyébként, ha nagyon kiváncsi lennél, már csináltál volna egy tesztet.

2017. dec. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiság vagy inkább megnyugtatás gyanánt kérdezem hogy volt e valakivel hasonló és pl nem lett komolyabb dolog. Nem várom abszolút hogy valaki azt mondja terhes vagyok sőt ... doki szerint nem is lehetek mert volt kivizsgálásom is ami szerint a petevezető alkalmatlan a "vándoroltatásra" :-/ de azért a 2% is esély ahogy ő mondta a terhességre is bennem van igen hogy de jó lenne ... mivel 26 éves vagyok 22 éves koromban vették ki a jobb oldalt vezetőt és azóta kételyek közt vagyok ... de köszönök minden eddigi választ :-)
2017. dec. 12. 16:30
 8/8 A kérdező kommentje:
A fentebb említett dolog miatt nem csináltam tesztet pedig bennem volt egy gondolat a menszi előtti napokban ! Olvastam is 1x hogy volt így egy kedves kérdező mint ahogyan én is hogy meddőséget állapítottak meg nála aztán még is megtörtént a csoda :-)
2017. dec. 12. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!