Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez nagyon nagy...

Szerintetek ez nagyon nagy baj? Dokim szabadságon volt csak holnap reggel találkozunk nagyon ideges vagyok 2. baba első császáros volt.

Figyelt kérdés
37.hetes kismama vagyok pènteken voltam először nst-n.Ahol a vizsgálat alatt kevesett mozgott a babu ezèrt elküldtek flowmetriára,ahol azt írták a papíromba enyhèn csökkent köldök zsinór áramlás.Kèrdeztem a dokit hogy ez nagyon nagy baj e azt mondta hogy nyugodjak meg semmi baj csak sűrűbben fogják ellenőrizni.valakinek hasonló szituálciója,tapasztalata van e ebben?

2018. máj. 13. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, csak sűrűn fogják ellenőrizni. Higgy az orvosoknak nyugodtan! 😊 Egyébként 37 hetesen már az sem baj, ha esetleg meg kell indítani a szülést.
2018. máj. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lègyszi írjatok nagyon aggódom.
2018. máj. 13. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha nagy baj lenne, akkor már kórházban feküdnél, netán meg is indították volna a szülést. Nyilván mivel ez nem a legjobb, ezért nézik sűrűbben, de ha bármi gondot tapasztalnak, akkor azonnal beavatkoznak. Szóval nem gondolnám, hogy bármi okod lenne aggódni. Nem attól függ, hogy egy orvos veszélyeztet-e bárkit is, hogy meg van fogadva vagy nincs. Valószínűleg a saját orvosod sem mondott volna mást.
2018. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Higgy az orvosnak nyugodtan. Figyelik, ha gond lesz megindítják.
2018. máj. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!