Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel barnás folyásom...

Ma reggel barnás folyásom volt, bementem a nőgyógyászhoz, irt fel 4 féle gyógyszert, be is vettem őket, azóta egy csepp vér volt. Szerintetek van rá esély hogy megmarad a baba?

Figyelt kérdés
2017. dec. 16. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2017. dec. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
5.hetes
2017. dec. 16. 16:02
 3/11 anonim ***** válasza:

En sokat barnáztam mégis most 27 hetes vagyok vele.:)

5,7,9hetesen orakig barnaztam

Nyugi csak pihizz sokat es szedj magneziumot is

2017. dec. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Magne B6

Buscopan

Rutascobrin

Utrogestan

Ezeket a gyógyszereket irták fel

2017. dec. 16. 16:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Na ilyen helyzetbe már nulla a magne b6

Negyede se szivodik fel..

Magnesium citricit vegyel. Kicsit olcsóbb es sokkal(!!) Mérfelödlekkel jobb

Magne b6bol 3x2 se használ.. míg magnesium c.ből 2-3 is nagyon jó.

Szval ha megfpgadod es sokat keményedő ,barnázó , görcsolő már vetélt kismama tanácsát, akkor vagy magnerot vagy magnezium citriti esetleg magnosolv.

:)1#

2017. dec. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elözö válaszolo ahogy irta a sima Magne b6 nem ér tul sokat+még hizlal is.De felsorolta a 3 legjobb magnéziumot,természetesem megmaradhat a babo,nem feltétlen jelenti hogy baj lessz.Az orvos nem mondta mi okozhatja?
2017. dec. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szintén 5 hetesen kezdtem pecsételni. Progeszteront kaptam szàjon àt és hüvelyi úton is. Mellé magnézium és magzatvédő vitamin.

Az előzők magnézium tanàcsàt csak tàmogatni tudom. Vàlassz màst a MagneB6 helyett.

Nekem megmaradt a pici, 13. hétig kaptam Utrogestant. Most 23 hetes vagyok, szerencsére panaszmentes.

2017. dec. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem mondta az orvos hogy mitől lehet.
2017. dec. 17. 04:02
 9/11 anonim ***** válasza:

7.vagyok.

Ha nem làttak szervi okot akkor lehet, hogy hormonàlis, ezért kapod a progeszteront. Lehet egy kis érgyengeség, a méh ilyenkor vérbővebb, könnyebben megpattannak a hajszàlerek, erre jó a Routacorbin. Mellé még jó a C vitamin is.

De fel kell készülni arra is, ha nagyobb gond okozza, pl nem megfelelően tapadt meg. De ne erre koncentràlj.

Ne stresszelj, pihenj minél többet, ne stresszel az nem tesz jót. Kitartás! Gondolom kb 1 hét múlva kontroll, engem úgy hívtak vissza.

2017. dec. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Holnap reggel kell visszamennem.

Most voltam pisilni,a wc papiron semmi..

A betetétbe se folyt.

Tegnap is csak annyi hogy a wc papiron láttam egy pici halvány vért..

2017. dec. 17. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!